bugün

sorunlarımı dertlerimi anlatabileceğim, bana farklı bakış açıları kazandırabilecek, olaylara başka bir boyuttan bakabilecek bir göze çok ihtiyacım var. psikologlara gitmeye de bütçem müsait değil. mümkünse cinlerle irtibata geçip, sorunlarımı onlara anlatmak ve çözüm bulmak istiyorum.

eğer cinlerle temas kurmak mümkünse ve içlerinde kafa dengi olanlar da varsa cinlerle görüşmeye hazırım. keşke cinlerle iletişim kurmanın bir yolu olsaydı.
1 haftadır onlarla problem yaşadığımı söyleyebilirim. gerçekten hiç hoş değil. ne siz onlara yaklaşın ne de onlar size yaklaşsın. kamu spotu gibi olduğunun farkındayım ama bu doğru.
şeytanın da cin olduğu düşünülürse yanıtı evet olan soru cümlesi. recep tayyip erdoğan, barrack obama gibi şeytanla iş birliği halindeki kişilerin cinlerle dost oldukları aşikar.
(bkz: hz süleyman)
cinci hoca diye tabir edilen kimselere sorulması gereken sorudur.
kafayı yemiş bir yazar beyanı bence. evet mümkün tabi ama sonrasında pişmanlık hissi çok acı gelir.
mümkün degildir. unicorn la arkadas olabiliyor musun? hayir. o zaman açtirma benim agzimi.
kuranda bahsedilen cinlerden bahsediyorsak eğer mümkün değildir.
cin; tanınmayan bilinmeyen kimse varlık.
arkadaş olduğunda artık onu tanıyorsundur. bu durumda ins olur yani insan.

kuran bugün hacı hoca takımlarının uydurduğu görünmez uçan kaçan ters ayaklı cinlerden bahsetmez. zaten böyle bir şey de yoktur.
kuran cin ve ins kavramınını "bildiğin bilmediğin herkes" anlamında bir deyim olarak kullanır. bildiğimiz tanıdığımız varlıklar ins bilmediklerimiz de cin dir. ecnebi gibi. ( aynı kökten gelir) ajan gibi ( aynı kökten gelir.)

Kuran bizatihi allahın kendisi hariç hiç bir fizikötesi varlıktan bahsetmez.
evet mümkündür. fakat bunun için gizli bir takım havvas ritüellerini uygulamak lazımdır, iletişime geçilen cin yine de "dost" statüsünde olmayacaktır. bunun yerine size çok hızlı şekilde normalde ulaşamayacağınız bilgileri getirirken karşılığında sizden bir şeyler talep edecektir. bedensiz varlıkların tümü insanlardan ya nefret eder ya da onlardan birine aşık olurlar ve onu elde etmek için her şeylerini feda ederler, kendi cinslerinden olmayanlarla dostluk kurmak gibi orta yol bir tercihleri yoktur.
mümkün olsaydı kavga olaylarında bir kamyon cin dökülebilirdi olay mahalline.
Cinlerle gece ilişkiye girdiğini iddia edenler varken olma ihtimali vardır.
sikko bir soru.

ne oldu lan dışlandın mı yavuşak. başını belaya sokma. yat uyu sokuk !
her haltı yedik bir o eksik kalmıştı.
Olunur heralde ama dertlesmenin boyutu bir sey istemeye gelmemeli. Her sey allah tan istenmeli.
cinlere eskiden çöplüklerde, helalarda ve pis yerlerde rastlanır derlerdi. günümüz cinleri klavye tepesinde tepinip duruyor, sağda solda, orada burada aramayın.
(bkz: yok be olm)
Mümkündür ama mümkünse benden uzak olsunlar. Amin.
anlatılanlara göre mümkündür. bizim karşı komşu psikopat bir tip. 3 tane cini olduğunu iddia ediyor. bir gün karısı ile çok büyük kavga ediyorlar. karısı iki çocuğunu da alıp köyüne gidiyor. ama adam haksız. gereksiz sinirli. cinleri bir türlü uyutmuyor. illa gidip özür dileyeceksin karın ve çocuklarını geri bu eve getireceksin. adam mecburen gidiyor özür diliyor, kendini affettiriyor ve geri dönüyorlar eve. böyle bir olay var. ona ben bizzat şahisim. ama olayda cinlerin etkisi var mı bilmiyorum.
Vaşşş. Yavaş. Tırstım ben.
Türkün türkten başka dostu yoktur. Hadi bilemedin suriyeli.
Cin nedir yahu? Gerçekten korkutucu.
nebih ciniyle mümkünmüş.
(bkz: hüddam)
inşallah kızdır.
Mümkündür fakat sakıncalıdır. Vücudunuzu ele geçirebilirler.
sikicem şimdi cinini siktir git başka yerde troll troll takıl mal mısın amk çok komik hahah çok güldük hadi git şimdi.
Şizofren başlangıç paketi.
Sanırım, değildir.