1

cinlerin insanlara musallat olma sebepleri

entry 16 galeri video ses iyilertrends
 1. 1.
  mustafa kencur'a göre birçok sebep vardır.

  insanlar allah yolundan vazgeçtiklerinde vucutları cinlerin girmesi için çok müsait bir şekle girer. allah'ın adını anmadan hızlı hareket etmek, çamasır yıkanan yerde besmele çekmeden sıcak su dökmek, erkek bir cinin bir kadına aşık olması, cenabet dolaşmak gibi sebeplerle olabilir.
  #3267573 :)
 2. 2.
  insanların acı ya da sevinç karşısında zayıf düşmesi de bir sebeptir. ayrıca tırnaklarına oje süren ya da kalıcı dövme yaptıran kişiler cunup olarak dolaştıkları için cinler daha fazla musallat olur. küçük bir baş ağrısından çok büyük hastalıklara kadar geniş etkileri vardır, çoğu zaman insanlar farketmez bile bu yüzden basit bir konu gibi gelir. onlar kanın insanın damarlarında aktığı gibi akarlar.
  #3268455 :)
 3. 3.
  banyo yaparken çişini yapmak, incir ağacı altına kaynar su dökmek veya işemek vs. gibi daha aklıma gelmeyen bir çok nedenden dolayı insana kötü huylu olanı bi musallat oldumu mazallah öldürene kadar gitmezler. çevremde onlardan çok çekmiş bir kaç bayandan biliyorum ki allah düşmanımın başına vermesin o hadiseyi.* ne alaka diyenlere şöyle izah edeyim. gezegende 12000 alem vardır. bizim gözle göremediğimiz. cinlerde bi alemdir.
  ama insan onlardan üstündür. yeryüzündeki tüm alemlerden meleklerden bile üstün olduğu söylenen insan, elbet cin denilen yaratıklarla da başa çıkmasını aklı ve zekası ile başarabilir.
  #3268464 :)
 4. 4.
  seri eksi oy vermek.
  #4303186 :)
 5. 5.
  akp ye oy vermek.
  #4303250 :)
 6. 6.
  (bkz: batıl inanç)
  #4303251 :)
 7. 7.
  istiyor olabilir.

  (bkz: vermek)
  #4303263 :)
 8. 8.
  banyoya işmek derler, oysa bize küçüklüğümüzden beri hep çaydanlığı sıvazlattılar.

  -ananskyyymm
  -gorkma ben cinim, beni uyandırdın, dile benden ne dilersen
  -özür dilerim abi
  -komiklik yapma lan ! , musallat oldum sana, zki tuttun gayrı amuaagoyyim.
  #4303265 :)
 9. 9.
  (bkz: cin çağırmak) yapılan eylem sonrası musallat olur.
  #4303335 :)
 10. 10.
  kiskanclik.

  edit: eski kiz arkadasim cindi.
  #7535972 :)
 11. 11.
  cin yerine 3 harfli demek.

  cinler artık 3 harfli olayını çözmüş 'anlamadım sanıyor yavşağım' diyerek musallat oluyorlarmış. *
  #7536710 :)
 12. 12.
  seri katil zihniyetiyle, sırf ibinelik olsun diye aralarında makarasına musallat olmaları muhtemeldir. bir başka neden ise otlakçı cinlerin musallat olma durumudur ki, otlakçı insanlardan daha az tehliklidir.
  #7536717 :)
 13. 13.
  Bilinmesi faydalı olan sebepledir.
  #23669034 :)
 14. 14.
  cinlerle yaşanan gerçek hikayedir.

  2011 mart ayiydi.

  spordan eve geldigimde annemin yüzu asıktı. ne oldu anne dedim teyzeni 3 harfli çarpmış dedi dedim sen ne diyorsun.

  nasıl olmuş dedigimde teyzem köyde kapınıın önüne kaynar su dökmüş. hocalara getirmişler çaresini bulamamişlar neyse ailecek köye gittik.

  o iri teyzem kurumuş ip ince olmuş. eniste dedim sen bu kadini doktora getirdin mi cin min diyorsunuz ama dedim eniştem agzimdan cin kelimesi çıkınca şekilden şekile girdi. ulan ne var bundan bu kadar korkacak dedim oldu olacak cin suresini de okumuyorsundur sen dedim. yine tip tip hareketler yaptı allah inandirsin bir tane elimin tersiyle cakacaktım suratına.

  neyse teyzemin ağzıı kurumuş zar zor konuşuyor benle ağliyordu. herkesin ödlek olduğu bir ortamda ona güç vermeliydim.

  gece yattık ama bir feryat bir figan uyandık teyzemi cinler rahatsiz ediyordu yine, kadıncağızın gözleri kan çanağına dönmüş kocası ağlıyor. annem agliyor babam uyanmadi bile uykusundan. bir nas bir felak okuyorum sıktım teyzemi yok kadın titriyor yani ölecek sanki.

  eniştem hocayı getirdi hoca efendi elinde beş litrelik suyla gelmiş kadına okunmuş su bu iyi gelecek diyor. oku allah oku oku allah oku faydası yok. bu arada babamda uyandı babam umursamazca ya ona iki bardak rakı içirin bak nasıl kendine geliyor onun bi şeyi yok diye mevzuya girdi.

  hoca tövbe yahu dedi.
  babamla hoca tartısmaya başladı bu sefer. çok ayrintıya girmeyecegim canınız sıkılmasın diye neyse sabah ezanı okundu yavaş yavaş düzelmeye başladı teyzem uykumuzunda ağzina sıçtı tabi bu arada.

  babam kahvaltida enişteye samicim bak vallahi iki bardak bi sey içtir veya ......... (kafa yapacak tütün) içir bak nasil düzelicek dedi.

  annem ulan adam konusuyorsun ama kadìn ölürse ne yapacaksın dedi.

  zaten korkak eniştemde bu öneriye yanaşmadı.

  2 gece daha aynı birbirine benzer olaylar yaşadık fakat 4. gece iş tamamen rayından çıkmıştı hoca eve gelir gelmez elindeki beş litrelik su şişesiyle gerisin geriye kaçtı.

  evde koltuklar sallanıyor garip garip sesler çıkıyordu cinlerin şiddeti artmıştı bunlardan korkmanında bir anlamı yoktu korktukça üstüne geliyorlardı çünkü seslice sizin a.qoyma vakti geldi dedim.

  su kaynatmaya gittim annem dur oglum etme oglum yapma oglum diye agliyordu teyzem daha delirmişcesine benim su kaynatmamı istemiyordu.

  bunları sikecem dedim.

  iki güğüm suyu kaynattım kapının önüne çıktım yerlere ekmek ve soğan saçtım ve sonrasında bir güğüm suyu boşalttım küfür ede ede.

  ama yetmezdi bu odunları aldım ateşe verdim bayagı alev aldı onunda üstüne kaynar su dòktüm söndürdüm.

  gelin a.qoduklarım bana musallat olun dedim.

  ondan sonra anneme teyzeme abdest aldır dedim kaç gündür yikanmiyor bir boy abdesti aldırttı annem ona.

  nas felak oku dedim yat.

  oh miss ne cin var ne başka bisey.

  o hocamidir dedim onda o dirayet var mı dedim. neyse yattik kalktik teyzem mutkuluktan uçuyor köyde adımız çin korkutana çıktı. dedim böyle bir vaka olursa beni arayın...

  teyzemede yegenin hep yaninda deyip güven verdikten sonra istanbula geri döndüm.
  #29402679 :)
 15. 15.
  Şahsen ben bir cin olsam ben de musallat olurdum. Malumunuz Jakub Gierszal, Gerard Way, Megan Fox, Emilia Clarke gibi insanlar yaşıyor.
  #29402712 :)
 16. 16.
  bir adet fincan, bir adet sofra, 4 tane mal arkadaş ve bir tane karanlık oda yeterlidir.
  #29402723 :)