bugün

Bildiğin kolonya bu.

Kolonya için aynı şey evet.
Bu tatil sardığım kokteyldir.sonra sonra gelir kafası, tekilaya benzerliği limonla içilmesinden sebep sanırım, kafaları da benziyo gibi, sonuçta alkol aq.
Dün akşam yaklaşık 14 bardak içtiğim ve beni çarpmamış karışımdır.
Bir arkadaşım içine birkaç damla lime ekleyip öyle içirene kadar nefret ettiğim, tiksindiğim, kokusuna bile dayanamadığım ikili karışım idi kendisi. Gerçi lime olmadan hala tiksiniyorum, o ayrı. Sanırım toniğin o acımtrak tadından kaynaklı.
kalorisi en düşük içimi en kral içki. bir 50'lik devirdim sabah hiçbir şey olmamış gibi işe gittim. ne bira, ne şarap, ne rakı. bunun gibi hafifi ve karaciğere az dokunanı yok aga. sağlığını seven bunu içer.
gece gece akla düşendir. hoayddaaaa ne alaka be kardeşim ne alaka? *
enfes ikilidir efenim, tadı güzeldir, içimi güzeldir... hiçbir kötü özelliği yoktur bence.
Acı olmaması gerek bu güzel şeyin. Yani tam tadında bırakılması gerek acılığının.

Pahalı şeyler hep güzel....
Hendrick's ile tonik bol buzlu olduğunda insanın canına can katar can.
Kafası güzel olan bir içki. Tatillerimin favorisidir.
"Her zamankinden!"
görsel
Artık evde kendim yapıyorum. 10 Euro amk. O paraya 7 tane evde kendim yapıyorum.
Görsel kelimenin anlamını Türkçe kalıbında karşılıyor.
En sevdiğim kokteyllerden biridir.
limonla değil lime yani yeşil limonla yapılır. bir parça nane de atabilirsiniz içine. ancak lime yerine limonla içeni görürseniz önce nazikçe uyarınız. bu davranışına devam ederse de hafifçe dövünüz.

favori kokteylimdir. dört tanesiyle çakır keyif bir kıvama ulaşır, beşinciyle iyiden iyiye hoş olursunuz.

altıncıyı içmeyin.
cin, tonik ve lime (yeşil limon) ile yapılan bir kokteyl. içimi iyidir ve baş ağrıtmaz.

benim favori kokteylimdir.
Çok onceleri baya icerdim, sonra birakmak durumunda kaldim ama unutamiyorum amk, eski sevgiliden beter, yilda bi kac kere saglam geliyo içme arzusu ozellikle de cin ve bira :d
1 shot limon suyu 1 shot cin 3 shot tonik şeklinde içilmesi makbul olan dünya harikası.

Her günün içkisi.
Bir kokteyl çeşididir. Limonla servis edilir.