bugün

Cine musallat olan insandansa bu daha akıllıcadır.
tiyatro gibi geliyor nedense böyle olması. yani bu kadar da olmaz ki. metafizik aleminden bir varlık var ve onun varlığını kanıtlamak için video çekiyorsun. o mahlukat bunu fark etmiyor mu. fark edip bunu engellemez mi? biraz saçma niyeyse.

cinler var mıdır. kesinlikle vardır. ama böyle videolarla insanları kandırmak yersiz oluyor.
islamistlerin din pazarlamak için bol bol çevirdikleri tiyatro tarzında videolardır. ne kadar büyük bir acizlik ki, insanlara korku salarak çağ dışı dininizi halen daha yaşatma derdindesiniz.
Arkadaki deterjanlar da ritüelin bir parçası galiba.
Hayatı kötü etkilenen insan.
Bekliyorum, cin değilim...
ne olduğunu birinci dereceden dinlemek için cin musallat olmuş yazarlar diye değiştirilmesi gereken başlık.
Makarası bir yana, 2015’te uykum her ağırlaştığında, okuldan sonra oluyordu genellikle, 5 dk içinde uykuya dalıp karabasanla titreyerek uyanıyordum. Cidden tüm bu süreç 5 dk alıyordu. Bazen sevgilimle konuşurken akşamın 5 inde aynı şey oluyordu. Ben de diyordum ki; yine uykum ağırlaşıyor, gözlerimi açamıyorum ama 5 dkya uyanıcam görüceksin. Aylarca bu şekilde devam etti. Sonra bir gün kendiliğinden geçti. Şimdi yeniden başladı. Ağlayarak uyandım bu kez, bu yüzden uyuyamıyorum. Uykumun anasını sikiyorlar kısacası, benimle ne alıp veremedikleri varsa artık.
Dabbe, musallat, paranormal aktivite tarzı filmlerin etkisinden çıkamayan beynin, zayıf insan kişisine oynadığı korkutucu bir oyundur.

Çok izlemeyin yani.

Hatta altınıza sıçıp, hayat kalitenizi düşürüyorsa asla izlemeyin.
bi kendinizi geliştirin lan. bu ne aq.
Bende pek inanmazdım taki ömrümde ilk defa gördügüm bi kadın bana suya bakarak yediğim her altı hatta isimlerine varana kadar anlatısıya kadar

Hiç görmedigi bir evdeki yatak odasında muskaların olduğunu söylemesi alt üst ettiğimiz yatağın içinde 2 muska bulmak çabası

Siz ne derseniz diyin ben gördügüme inanırım izmir kemalpaşada baya meşhurdur.
Birde bunların mal musallat olan cincileri var. Parayı verince rahatlıyor enayiler.
görsel
Geneli dinle fazla alakası olmayan tiplerdir.
şimdi psikolojik sorunlari olan insanlarda görülür bu iddialar denmiş.

bu önerme yanlış. modern tıp buna bir ad veremediği için, biz bunun böyle olduğunu düşünüyoruz. aslında ruh hastaliklari bölümünde yatılı kalan çoğu insan psikolojik nedenlerden değil bu varlıklar sebebiyle ordalar.

algıları açık, iyiyi kötüyü ayırabilen ama bu tür iddialarda bulunan insanlar maalesef dogru söylüyorlar.

bu bir frekans meselesi. mesela radyo kanallarını ararken cızırtılı sesle duyariz sonra bir radyo istasyonu bulunur. anten ve radyo vericisi uyuşmuştur çünkü. aynen öylede bazen aşırı problemlerimiz olur hayatta modumuz düşer kabuslar görürüz.
bazı insanlarda maalesef bu frekans aralığı o varlıklarla örtüşür ve bingo aranılan istasyona ulaşılmış olur. artik gelsin karabasanlar gitsin musallatlar. gece arkadan biri geliyo gibi hissetmeler.
çözümü soracak arkadaşlar için. hayati fazla ciddiye almayın. 4 kul okuyun bunlar;

- kul euzu birbbin nas
- kul euzu birabbil felak
- kul huvallahu ehad
-kul ya eyyuhel... diye başlayan süreler.

bunları okuyun biseycik olmaz insaAllah.

tabiki bunlar muslumanlar içindir. inanmayanlara hayatta başarılar dilerim.
anlamınida oku bilader sana karışan mı var?
Çözümü bendedir inşaallah, etrafınızda bu dertten muzdarip tanıdıklarınız varsa yönlendirin çözelim. Mevlam türlü dert vermiş beraber derman vermiş, o derman bizdedir, maşallah.
(bkz: şizofreni)
Acilen psikoloğa götürülmeli.
Ateistlerin açıklayamadığı tek konu belkide. Her şeyi kendilerince gayet mantıklı şekilde açıklıyorlar ama büyü, muska ve cin olayını açıklayamıyorlar.
samimi bir şekilde tövbe edip kuran okuması gerekn insandır. nas ve Felak süreleri anlamını bilerek içten ve samimi bir şekilde okunursa çok faydalı oluyor ayetel kursi de öyle. bunları yaşamış birisi olarak yazıyorum allah herkese şifa versin. iyiliğin de kötülüğünden yalnızca Allah tarafından olacağına iman edin.
yalandır inanmayın inanmış gibi yapın.
Olmayan insandır. Olduğunu iddia eden varsa da inanmak zorunda değilim.
(bkz: kuran yırtan kız)