bugün

Vardır böyle boş beleş tipler mesela tengir budun eski hesabımı şikayet etti cimere hatta ss ini burda paylaştı sonuç eski hesabımı moderasyon sildi o kadar bu

Önemli not: dünya sözlük adminleri direk mahkemeye veriyor benden demesi. Önce maille bildiri geliyor sonra kağıtla uyarı benim gibi aldırmazsanız kapıya polis geliyor.
Dini değerlerde nasıl hassasiyet oluyor ise milli değerlerde de olmalıdır.

Sizi dini değerlere hakaretten bu şekilde tehdit eden ancak kendi milli değerlerle dalga geçen tipleri de şikayet etmekten üşenmeyin.
Hiç kimseyi etmedim. inanmıom yaa
Kurumlar devlete aittir şahıslara değil. Yöneticileri sevmeyebilir insanlar ama kurumlara güvenmekten başka çaremiz de yok zira herkes kendi adaletini sağlamaya çalışırsa hayvanlardan farkımız kalmaz.
hukuka uygun hareket eden yazar tipidir.

bu tip durumları bildireceğimiz ve hızla sonuç alınacak, soruşturma açılacak cimer'den başka bir platform var mı?
yok.

o halde sorun?

cumhurbaşkanını sevmiyor, güvenmiyoruz evet. zira kendisi bir taraf, partili cumhurbaşkanı.
ama gerekirse cumhurbaşkanını dahi cimer'e şikayet edebilirim.

sonuç çıkar, çıkmaz...
illa ki çıkar.
türkiye bir hukuk devletiyse elbet sonuç alırsınız, ha ama hukuk devleti değil, kabile devletiyse de ileride "bak ben şunu yapmıştım, sonucu bu oldu" diye elinizde bir belge olur.

cumhurbaşkanı taraf olan bir ülkede, cimer'e akitleri şikayet edenler, yani bizler ibrahim'i yakan ateşe su taşıyan karıncalar gibiyiz. maksat tarafımız belli olsun.

bir gün o karıncaların sayısı milyonlara çıkar, ibrahim'i yakan ateş de söner elbet...
Gören de sanacak ki;
'Cimer yargılama yapıyor, hüküm giydiriyor.'

Ulan biz cimer'e yazıyoruz ki; boşu boşuna adliyeye gidip 2 saat işlem yapmakla uğraşmayalım. Cimer dediğin mecra ya da Cumhurbaşkanı suçlu yakalamıyor olm. Senin yazdığını emniyet, savcılık gibi kurumlara yönlendiriyor. Senin de emniyete ya da savcıya gitmene gerek kalmıyor.

Sanki cimer kuruluşuna ve orada çalışan memurlara kendi parasıyla maaş veriyor da, yazdığı şeye bak.

Aslında bu fake hesabın bu kadar saçmalamasının sebebi bana karşı duyduğu nefret. 5 entry sahibi iken de bana salça oluyordu, hala öyle.

Neyse, biz burada 9 senemizi bunun gibilerini şap etmekle geçirmişiz, sıkıntı Yok.