bugün

cumhurbaşkanlığı şikayet mercii.
artık sadece yürütme sorunlarını değil, yargı sorunlarını da şikayet edebilecek miyiz hattıdır.
şöyle terbiyesizlere ne yapıyor merak ettiğim hizmet

görsel
kendilerine bir yazı yazdım geri dönüş yapmışlar bu gün. herkese bir geri dönüş yapıyorlar yoksa bana özel mi yaptılar merak konusu.
Sana özel sana. Hadi yine iyisin.
Geçen hafta cimer üzerinden bir kurumu şikayet etmiştim, şikayeti tekrar nasıl çekebilirim?
(bkz: merci)

Fransızca'da hecelerin yeri değiştirilerek te konuşulabilir. Mer-ci>>> ci-mer.. Cimer. simer diye okunur ayrıca.
SÖZLÜKTEKi ALAGAVATARI BiLDiRMENiZ GEREKEN SiTE YURT DIŞINDA YAŞAYAN EZiKLER MUTLAKA GÜNÜN BiRiNDE O HAVAALANINDAN GiRECEKLER O ANDA BiNiYORLAR ENSELERiNE HADi iYi GÜNLER.
tam anlamıyla şikayetlerinize veya sorunlarınıza çözüm götüremeyen oluşumdur. çünkü şikayetlerinizi olduğu gibi kimlik bilgileri ile firmalara iletmektedirler.
sadece şikayet değil bir konu hakkında yardım, talep vs. istenebilen bir platformdur. ha sanmayın ki yazdıklarınızı direkt cumhurbaşkanı okuyor.

edit: anlayacağınız zeki müren de sizi görmüyor. lakin bu yolla örneğin sosyal yardım alan birçok kişi tanımaktayım, doğru kullanıldığında işe yaramaktadır.
sayın cumhurbaşkanım. siz trafiğe çıkınca yolları kapatıyorlar. hiç trafik yokmuş zannediyorsunuz sizde. aslında çok trafik var sizden saklıyorlar. selam ederim.
yolda ayağı takılan buraya yazıyor artık.

bir espirisi kalmadı.
sayın cumhurbaşkanım. sizin evin ve bahçenin tüm ışıkları açık tutulduğu için dışarıyı hep aydınlık zannediyorsunuz. durum öyle değil. işe okula giderken sokağa çıktığımızda hava hala karanlık oluyor. çoluk çocuk korkuyor. bedenimiz uyum sağlamakta güçlük çekiyor. arz ederim.
sayın cumhurbaşkanı.

siyasiler ve karar vericiler ,

çocuklarını suriyeli çocukların gittiği devlet okullarına göndermedikçe,
devlet hastanelerinde torpilsiz, kayırmasız muayene sırasına girmedikçe,
markete, pazara yanında yağcıları ile değilde bir başına gidip nedir hal diye bakmadıkça,
allah düşürmesin “sıradan bir vatandaş” gibi adliyeye, polise gitmedikçe,
trafikte çakarları söndürmedikçe,
kendisine dert yananı anlamak yerine provakasyonla, teröristlikle suçladığı sürece,

kısacası temizlik işçisi mesut gibi, sekreter ayşe gibi, emekli Hüseyin amca gibi, öğrenci Zehra, memur Osman gibi çile çekmedikçe,

bu ülkede hiç bir şey iyiye gitmez. çöküyoruz. ahlakımız, adaletimiz, eşitliğimiz, izanımız çöktü. eziliyoruz sayın cumhurbaşkanı. eziliyoruz.
ayda 100 bin başvuru yapılmış şikayet mercii.
sayın cumhurbaşkanı

akn sınırılandırılmasının kalkması haberi çıkınca vatandaş sevinmedi. çünkü bu ülkede içinde para bulunan bir düzenleme yapılıyorsa bunun halkın yararına olmayacağını herkes biliyordu. nitekim yine yanılmadık. lütfen akn geri gelsin. politikanız bu biliyorum ama bu sefer acıtacak baya. şirketler yeterince zengin, halk fakir. bakın artık insanlar bir şey isteyeceği zaman allahtan falan değil doğrudan sizden istiyor. bence artık yeterince büyüksünüz. şu garip halka acıyın.
yeni yılda Adil Kullanım Kotasını BTK kararlarına rağmen kaldırmayan Kablonet vesaire internet servis sağlayıcıları hakkında şikayet ile dolacak sayfadır. Bu işi hallederse Cumhurbaşkanımız halleder...

(bkz: kurtar bizi reis)
Devletin herhangi bir tarafını veya herhangi bir tarafında çalışan birini şikayet ederseniz sonuç alamayacağınız iletişim merkezidir. Fakat özel sektörde ki haklarınızı veya sosyal haklarınızı sonuna kadar savunur ve gerekli işlemleri yapanların toplandığı yerdir.
islam dinine saldıranların şikayet edildiği kurum. bugün 3 giri cimere şikayet ettim .
Kapatılması gerekir.yahut ciddi konular sebebiyle basvurulmasi gerekir. O kadar saçma sebeplerle bu kurumlar mesgul ediliyor ki, gercekten onemli sorunu olan insanlar sesini duyuramiyor.

Kusura bakmayin ama hakaret vs sebebiyle cimere yazmak ne demek ? Hakaret eden binlerce insan var sosyal medyada. Hepsini aksama kadar sikayet edin hadi. Bir seyin de suyunu çıkarmayalim arkadaşlar.

Hakaret edene siz de hakaret edin, küfredin geçin. Kamu kurumlarini basit seyler için mesgul etmek hic dogru değil.
Sözlük meriçlerini şikayet ettiğim kurum.

Alıyorum ss leri gönderiyorum Cimer e.
Açılımı cumhurbaşkanlığı iletişim merkezi'dir.
Ciddi konuların dışında insanlar otu b.ku da yazıp bu mecrayı da istismar ediyor.
yahu bir de şu dilekçelere sayın cumhurbaşkanım diye başlamayın sevgili vatandaşlar. her gün dilekçe geliyor görüyoruz sayın cumhurbaşkanımla başlıyor devamında da erdoğan'la sohbet ediyormuşçasına yazıyorlar. halbuki o dilekçeleri biz okuyoruz mk, erdoğan'ın haberi yok.
Sitede olan bir.usulsuzlukle ilgili cimere mi yazsam diye bir arkadasa danistigimda aldigim cevap;
Olur.olur, her seye karisiyorlar komşu kavgalarina da karissinlar...
Aklima geldikce kahkaha atiyorum.
güncel Önemli Başlıklar