bugün

6.nesil yazar. hoş gelmiş.
yabancı gibi, değil gibi...
şu aralar aklımı çok meşgul eden birine benzettim tarzını.
eminim benim kuruntumdur.
espri ile karışık sosyal mesajlar veren bir yazar.
makina mühendisi olabilir.
şampiyonluğumuzu kutluyorum fanatik renkdaşım.

not: nick altına yazılan entry'ler kısmen subjektif ifadeler içerebilir. entry canlansın lütfen!
Ajdar hayranı olması muhtemel, 6. nesil yazar.
çikita muz şarkısıyla ajdarın nasıl o kadar meşhur olabildiğini anlatmaya çalışan teorem. aynı zamanda 6. nesil yazardır kendileri.
"kapıları çalmayın dostlar! onlar zaten açıksa giriniz... kapıdan birini çevirmeyiniz, çevirecekseniz de artık büyük bir acımasızlık yapmışsınızdır, heyhat unutmayın başka bir kapıyı çaldığınızda o kadar merhametli olmayacak artık size hayat!"
dün en çok oylamayı yapmış yazardır.tebrik ediyoruz kendilerini.
son sıralar hz. mehdi başlıkları altına harun yahyanın sitesinden kopyala yapıştır yapan yazar.
(#10463749) *
ulu sözlük gibi çukur bir platformda hakkı savunmak için elinden geleni yapan nadir yazarlardan. daim olsun.
tasavvuf ile ilgilenen, aşkı ve kendi şemsini arayan bir yazardır.
zaman zaman yorumlarına rastaladığım ve beğendiğim yazar.

tasavvufla ilgilenmeye devam etmesini, ama şems aramaktan vazgeçmesini öneririm. pişmek isteyene gökteki güneş yeter.

ama tabii ben bilemem sonuçta.
entrylerini beğendiğim yazar, devam etmesi dileğiyle.
"allahuekber diyen adam
etrafına bakıp allahuekber dedi
ve bu aşamada
aslında bütün aşamalarda
ekleyecek bir şeyi yoktu"

hk alb
beni seri oylama tabii tuttuğunu beyan eden mübarek insan. *
karması dahi çikita muz olan çok çikita yazar! memnun oldum buralarda gördüğüme.
nick altıma entry giren elleri dert görmeyesice yazar.
nükteli oluşumu da hemen anlamış kıymet, değer bilen yazar. * *
mükemmel bir yazar. benden bu yorumu almıştır.
nietzsche, mevlana, freud, lacan ve zeki müren senteziyle gönülleri fethetmek isteyen, kalpten kalbe akışlarla ve alkışlarla yaşamak isteyen, dertli gönüllere giren aforizmik uslübuyla sıradışı gibi görünen, görüngüleri sanılan nedenleri ile değil de, gerçek nedenleri ile bilmek üzere yola çıkmış olan felsefesini ifade etmeye çalışan naçizane übermensch öncüsüdür.

"insan, bir an önce kargaşasını, kendine anlam veren bir düzene çevirmezse, übermenschini doğurtmazsa, karanlığında yok olacaktır." diyerek... kırbaçlanmış bir ata sevgi dolu bakışlarla empati yaparcasına, bu yolda kendi çaresizliğini gün ağırınca boynu büküldüğünde, sorma ne haldeyim dizeleriyle ve en derin felsefi duygularıyla dile getirerek, kendini ve insan doğasını tanımak yolunda olan felsefi mücadelesini sürdürmektedir. *
(bkz: #12954667) entry ile kadın erkek eşitsizliğine felsefik yorumlar getirmiş, başarılara imza atan, yazdıklarıyla insanları düşündüren ve aydınlatan 6. nesil yazar.
türk kızları ve türk erkekleri arasındaki kangrenleşmiş sıkıntıların kökenine inerek sürekli üstü örtülen ve özellikle erkekler aleyhine gelişen bazı gerçeklerin ortaya çıkmasına katkı sunmuş sözlük yazarı.
(bkz: pisagor teoremi)' ni anımsatmıştır.
geçen hafta en çok oylama yapmış olan yazardır.
kendisine en içten tebriklerimi sunuyorum.
http://www.uludagsozluk.c...=yazar_oylama_gecen_encok#
güncel Önemli Başlıklar