bugün

birinci nesil moderator, özlü sözleri "ayar"lı olarak uyarlamış kişi.*
kolpa moderatör, adını falan görüyoruz ama cismi yok. hani sırf yönetim kalabalık gözüksün diye mi hala sözlükte tutuluyor ismi bilmiyorum? adam bırakmış işte.
çoğu kolpa olmayan yazarın şu sözlük için yaptığı işin 5000 kat daha fazlasını yapmış moderatör..
yaptıklarıyla ya da yapmadıklarıyla yargılamadığımız moderatör. 4 aydır aktif olmamıştır kendisi.
hakkında 4 entry girilmiş moderatör. aha bu da 5 oldu.

(bkz: noluyor lan)
nick altinda bi anormallik olan moderator. zaten kendisi de ortaliklarda gozukmuyor pek.
(bkz: kahveden adam toplamak)
uludağ sözlük moderasyonu'nun kapalı kutu üyesi. en son entrysini 12 haziran 2008'de girmiş ve sözlükteki bütün entryleri ve nick altı entrylerinin hepsi silinen alwayssleepy'in başlığındaki 1. entrye sahip kişi. 22 şubat 2007'de yazdığı bu entry silinmemiş nedense. ayrıca kendi nick altı entryleri de kayıplarda..

(bkz: alwayssleepy/#1333916)
imam osurursa cemaat sıçar moderatörü.
gayliği bir hastalık zanneden insanların tepkisine maruz kalmış moderatör.

bir insana gay olduğu için tepki gösteren ergen bebelerin olduğu yerde cinsel kimliğini açıklaması cesaret işi..
bunada gay dediler ya bize kim bilir neler derler artık buralarda..
kendisi hakkında bi' ara sayfalarca entry girilmiş moderatör. sonradan ne olduğunu veli küçük dışında kimse bilmiyor tabii... ne bir cevap, ne de bir ses seda modearasyondan... keza alwayssleepy adlı yazarın da hesabını kapatıp gitmesinin ardınından sayfasındaki bütün entry ler ne s.kime çare ya da yararsa silinmişti mesela, aklıma geldi de... her neyse... biri bu entry yi bir derdim var'a yönlendirsin.
sözlükte moderatör mü değil mi yada yazar mi değil mi sorularini gectim, var mi yok mu diye merak ettiğimdir.

tamam istatistiklerden görüyoruz ama bi ses ver, bi ya$iyorum, 'cikarinbeniburdan daha ölmedi lan ' diye hz hamza gibi bagir karde$im !

karde$im mi ? canin sagolsun.
'cikarinbeniburdan daha ölmedi lağğğğğğnn' diye bağirarak halen ölmediğini, aktif oldugunu gizliden belirtmi$ yazar. iyi de niye bağiyosun ki abi ?

ayrica kendisine kirildiğimida iletirim, zira dalga gecmek ve ben ? cik cik.

teessüf ederim. *
eskiden counter strike'ın türkçe versiyonunda rehinelerin bağıra bağıra söylediği söz öbeği.
'terbiyesiz !' dedi. ' ne oldu yhaaaa ' dedim, (bkz: cevap veremedi).

kendisine cok darildim. bunu biraz gec de olsa anlayacak ama i$ i$ten gecmi$ olacak. i$te o gün ben olmayacağim. *
- ağbi bu ne ?
patlıcan bombası'nın ipini çeken mod.

(bkz: nerdesin arkadaşım sen) *

edit: objebi uyardı; "pimini çeken mod", desek daha uygun olabilir aslında.
ayar verme konusunda yeni bir çığır açmış yazar, moderatör vs vs.

(bkz: eniyegirdinnereyegirdinkiçıkıyosun)
Küçük iskender'e olan düşkünlüğü entrylerinden anlaşılan, bayan olduğundan yüzde yüz emin olduğum yazar.

(bkz: hayır o gay olamaz)
milk favori filmiymiş.. harvey milk'de en sevdiği kişi..
daha yeni farkettim ki 9 temmuz 2007'de bana ilk mesajı o atmış sonra bir tane daha atmış.
beni neredeyse 2 yıl önce çaylaklıktan yazarlığa alarak sözlük maceramı başlatmış moderatör.
(bkz: ağır roman)
(bkz: hayat kızgın boğa ben kırmızı pelerin)
05.02.2009 tarihinden beri entry girmeyen moderatör.
tanımadığım insanlara yazmam da şimdi 4mod var bu sitede, 3ü çoşmuş çok popüler, bu modumuz oldukça mütevazi, 2sayfa yazısı var, dayanamadım karalayayım dedim. kendisine kolay gelsin diyorum.