bugün

Uludağ sözlüktür.
Çağdışı Cihatçılar bile kız düşürüyor.
Kalite eksi 1500 lerde.
cihadın sözlük kızlarına yapıldığını anlamamızı sağlayan sözlüktür. dünden beri gözlerim uzaklara dalıp gidiyor şu mevzu aklıma geldikçe..
Cihat yapiyorum diyene kız dusuyormuymus hayret. Bu günler de cok moda bir tabir değil oysa ki.
Işid sempatizanları bile kız düşürüyor.

Bak sen şu işe.
Cihat yerine "cahil"iyet yapılan sözlüktür. Acaba bugün nasıl bir olay yaşanacak diye merak ettirir.

Tamam, bir abazadan bu beklenir, o suçlu ama sen nasıl oldu da inandın bunlara. O kadar numara verilmeyen, yığınla konuşma uygulaması varken bir not bahanesine inanarak numara vermek de cahillik göstergesidir.
"chat"dir o , belki yanlış yazmıştır.
simdi adam cihat disinda bir cok sey de yapiyor.

hepsine inanip da sonra gelip aglamak falan hic normal degil.

gozlerine perde mi iniyor ne oluyor hani su altinlarini ve paralarini parmak izi aldirmak icin hirsiza veren yaslilar gibi.
Helal olsun.
Biz deizm yükselecek diyoruz bir bok düşmüyor.
ben de bir efkarlandım, uzaklara bakarak çok cüğaralar içtim ama sonuçta kız lezbiyenim dese çükünü kesip atacak adamlar bunlar amk.

neyse;

düşmüş mü ki?

bence düşmemiştir lan.
Ee yapıyor musun cihat falan?
Vardır öyle düşen geri zekalılar neyse amk yakında Suriye sınırında ya yakalanır ya ortalık malı olur satarlar savaşçı sakallı maymunlar.
- hii msglsn snrm cht ypyrsn.
tamam arkadaslar gulduk eglendik yeri geldi kahkaha attik adama fazla yuklendik.zor gunler geciriyor olabilir.hangimiz kotu donem yasamadi.

başliklari tek tek silinmis.

kari kiz icin edilen cihat kutsaldir.gelin kardeslerim haydi cihat edelim.
assdfjk.
Üstünden haftalar geçmesine rağmen bu olay aklıma geldikçe kahkaha attıran sözlüktür. Bu sözlük bu kadarını görmedi ve görmeyecek de. Meriçliğin miladıdır bu olay.

"Üzüleceğin bir hareket yapma Sümeyye. Ebubekir sıddık'a o konuda ben kızgınım."
burası git gide daha saçma bir yer olmaya başladı.
-ömer ismini cok severim.
+ merhaba ben ömer.
(bkz: cihatçı Omar)
Ya Allah bismillah Allahu ekber.
Netfilixte halifat dizisini izleyin. Tam da bu konuya el atıyor. Bir tek sözlük eksik olayda.
aklıma of li geldi

neyse şimdi akşam akşam yengeden

akşam dayağını yemesin ihtiyar keçi.