bugün

aynaya bakınca gayet mantıklı gelen durum. ayrıca toprağa göre daha inandırıcı.
çürütmesi gayet kolaydır maymundan gelmenin. hadi burun tamam, göz tamam da hacı maymunların dötü ile insanların dötü arasındaki büyük uçurumu nasıl açıklayacaksın.
Maymunu bilmem ama bazılarının camıştan geldiği doğrudur.
Fiziksel görünümü geçtim de bazılarının toplum içindeki hareketleri yüzünden ara sıra düşünmüyor değilim. E bre orospu çocuğu hangi mağaradan koptum geldin sen söylesene.
180lerde iqsu olan adam inanıyor buna, 100iqsu ile laf atmamalı insanlar.

*benimki 138 ara bulucu gibi bir şey belki değişiklik olur zamanla.
Akıl açar. Aynen kardeşim şu anki maymunlar neden insana dönüşmüyor mesela hadi bunu cevaplasınlar o kadar haklısın ki ayy-nen.
Abdullah öcalana on saniye baktıktan sonra varılabilecek kanıdır.
Gerçekten öyle düşünüyorsan, evrimi yanlış anlamışsın demektir. Ama o haliyle bile çamurdan geldiğine inanmaktan mantıklıdır.
Olabilecek bir şeydir. Bu şaka bölümüydü. Gerçeği ise: ciddi ciddi cahilliktir.
materyalist ve ateist insanların inandığı bir teori. özellikle hristiyan kesimlerin şiddetle karşı çıktığı bir inanç.
belki insan nerden geldiğini bilmediği için, "maymun olsa bile razıyız önemli olan bir yerden gelmektir" derler.
balıktır o balık.
sabah uyanınca aynaya baktığın an akla gelen durum. tabi bazen.
Gerizekalı maymundan geldik demiyor o teori o zaman maymun nerden geldi? Sadece evrimleştik sürekli diyor.

Bi bok bilmiyorsun daha kötüsü bir bok bilmediğini de bilmiyorsunun.
yav he he ha ho. adem ve havvadan doğan çocuklar birbiriyle cinsel arbede yaşadı ve insanlık böyle çoğaldı diyen bir cinsi sapık din kitabını dikkate almıyorum.

ayrıca maymundan gelmedi ama bunu demeye gerek bile yok.
Malsındır
net.
Bakteriden türediğine inanmaktır. O da tesadüfen.
ciddi ciddi pişmiş balçıktan geldiğine inananların, konu bin defa anlatıldığı halde anlamayıp diline doladığı hede.
evrim nedir , maymun nedir, abiyogenez nedir, türleşme, nedir, 3 milyar yıl nedir bunları bilmek inançla, inanmayla ilgili değildir okumakla bilmekle sorgulamakla, araştırmayla ilgilidir. insan ırkının maymundan geldiğine inanan yoktur maymun sınıfından türleştiğini somut delillerle ortaya koymuş bilimsellik vardır.dinlere inanılır. ciddi ciddi dinlere inananlar vardır. onun başlığını açabilirsin.
bir konu bu kadar mı sulandırırlır? hadi mevzuyu anlamıyorsun, bari yorum yapma.
senin anneni kim doğurdu onun annesini onun annesini onun annesini onu kim yarattı
404 error.

(bkz: say no to racism)
Gerizekalıların aptallıklarını kabul ettiğinin kanıtıdır.Giderler 1500 yıl önceden bilinen bu şaşırtıcı görkemli bilgilere inanmazlar.içini açıp ADAM AKILLI OKUDUKLARINDA neler öğreneceklerini umursamazlar!O bunu yapmış bu şunu yapmış diye ecdadlarını gavurlara satarlar.Sonra da 'Darwin' işsiz dangalağın dediğine inanırlar.Aptallıkta son nokta!Gidin mealiyle Kur'an okuyun.Mis oh!Maymundan geleceğime inanmaktansa!

BU DANGALAKLARA iBRETLiK SORU!
Madem maymundan geliyosunuz, neden şimdi hala bi şeyler bi şeylere evrim geçirmiyo?Bazı maymunlar neden insana dönmüyo?Biliyorum şimdi MAL gibi süreci var diceksiniz.Ben de diyorum ki dünya oluşalı milyarlarca yıl olmuş.Milyonlarca maymundan hiç mi insana dönüşme sürecini tamamlayan yok bilimsel tarih çıktı çıkalı?Kim görmüş bunu?Mucizevi şekilde mi dönüşüyolar?
Ayrıca bu MALlar bi de 'Big Bang' mallığına inanıyo!Ulan madem öyle bi şey var şimdi niye olmuyo?Ayrıca dünya 1 milim herhangi bir yere kaysa bu fevkalade düzen bozulacak insanlar yaşayamayacaktı.Güneş mi belirledi dünyanın yerini Ha aptallar?
Bu düşünceleri insanın beynine sokan konudur...
aynaya bakınca pek de tuhaf gelmiyor bana.
maymundan gelmek sözü yanlış oluyor çünkü, maymundan gelmedik, maymun ile atalarımız aynı o kadar. biraz araştırın da öyle sallayın ya..
Camurdan hamur misali yogurulduguna inanmak daha mantikli tabi ki.