bugün

az sonra aşağıya inip taksi parasını ödeyeceğimdir. taksici arayıp adres sormasa ben de inanmayacaktım. resmen geldi lan. sözlük heyecandan beynim çift kaşarlı tosttaki erimiş kaşar gibi kulaklarımdan akıyor. hassk.
Eve gelmeden Ne yaptığı bellidir mide kaldırır

(bkz: mastürbasyon yapılan ilginç yerler/#25750369)
mis gibi gideri olandır. sözlük iyi ki varsındır. adrenalindir. piuuu dur. heleloy loy loy dur.
Böbrek avi olmamasini temenni ettiğimiz durumdur.
(bkz: bobrekavi)
görsel
dikkat edilmesi gereken , yanında mekan bastırmaya gelen arkadaşlarının olma ihtimali olan kızdır.

- ahmet , işte beni bu çocuk evine çağırdı. basın mekanını!
görünene bakılırsa bazı yazarların hayallerini süsler.
ciddi geldiyse sevismeyecektir.
harun abi veya tramessi olması muhtemel sözlük kızıdır.

(bkz: güneşi görmek ister misin delikanlı)
bildiğin valla billa kızdır. iki böbreğimi alsa üçüncüsü yoluna feda olsun diyeceğimdir. iyi gecelerdir. cibili cibili şak şaktır.
üzerinde acayip muhabbetler dönen kızdır.

hayırlısı be canım.
ne olursa olsun bir zaman sonra bitecek olan güzel durumdur... En gerçekçi olanın bile bir sonunun olduğu hatırlatılaması o yazarı içinde bulunduğu sevgi kelebeleği- azgın boğa modundan çıkarıp üç yaşındaki velet gibi çüküyle oynamasına sebep olacaktır...
sanırım eve atıldığını sözlükten öğrenecek. eve atan arkadaş da sağolsun bi güzel yazmış eve attığını.
görsel ciddi ciddi kendine dikkat et.
"Madem evde kız var niye hâlâ onlinesın zibidi. Evdeki kızla özelden mi mesajlaşıyosun." denilesi sözlük erkeğidir.
görsel
laikçi olabilir. hele bir de "içki al"dıysa olayı çözmüş bir sözlük kızımızdır. bravo kendisine.
bir alfa erkeği bu denli helecanlandırdığı için gururla kikirdeyen kızdır. capsi bende saklım, kınalı kuzumdur.
at yalanını sikeyim inananı.
bu kadar uyuma diye elli kere dedim be kardeşim dedirten durum.

gelse gelse kızın abisi gelir, oda susuz kayar sana.

ayakta uyumak, yürürken hülyalara dalmak.
ciddi ciddi geliyorsa bir şey konuşacaktır.
https://www.youtube.com/watch?v=PaGerEGYL9A
tamamen sorunsaldır.
(bkz: yolla panpa çok fenayım) dedirten kızdır.
hayatın güzelliklerinden biridir. ancak her güzel şey gibi kısa sürer, pompa sabahı gider bu. bir yenisini bulabilme ümidi ise insana yaşama sevinci verir.
güncel Önemli Başlıklar