bugün

Ayıptır ya... hemen disipline sevk edilmelidir.
ak partiliyim ama bu kadarda yandaş olunmaz amk. bu kadarda yavşaklık olmaz, vallahi olmaz! şimdi, normal şartlarda bahsedilen araç gerçekten israf olabilir! lakin, bu haberi yapan arkadaşa sormak istiyorum-

acaba bir önceki, ak partili belediye başkanının makam aracı hangi marka ve ne modeldi ve daha sonra bu araç hangi markanın hangi modeli ile değiştirildi? bilmem cevap verebilir mi?

bence verebilir ama vermez, götü yemez çünkü!

zira, "yandaş" tanımlaması tam olarak kendisini anlatıyor! o yüzden soruma maalesef ben cevap vermek zorundayım! eski ak parti belediye başkanı temel karadenizdir, başkan olduğunda sanırım 2012 model, audi -

a-8 long marka/model makam aracı tahsis edilmişti kendisine. gayet lüks bir araçtı, 700 ila 800 bin arası fiyatla satın alabilmek mümkündü. 3 yada 4 yıl bu aracı kullandıktan sonra yine aynı marka ve modelin 0 km olanı ile-

değiştirildi bu araç. 1 milyon ila 1 milyon 250 bin tl arası değişiyor fiyatı, donanımına göre. üstelikte seçimden çok kısa bir süre önce gerçekleşti bu olay! halkın gözünün içine baka baka! nasıl olsa seçim garanti ya.

ama olmadı, halk "güle güle" dedi. üzüldüm ama hak ettiler. halk, yokluk ile cebelleşirken sen 750 bin tl lik aracı beğenmiyor neredeyse iki misli fiyata son modelini alıyorsun. sonrada oy bekliyorsun. neyse konuyu dağıtmayalım.

özetle; bu haber, tamamen fiyasko. üstte dediğim gibi buradan ekmek çıkmaz. eğer bahsedilen vito lüks araç ise, israf ise 1 milyon 200 bin değerinde audi ne peki? he, birde şu var aynı araca ek olarak alındıysa söz konusu -

araç işte o zaman başka, o zaman eleştirilebilir kemal çebi, ama aksi ise dediğim gibi, başka kapıya sevgili yandaşlar!