bugün

işte o belge.

görsel
ibretlik akp zekasının ürünü olan belge.

ulan yayalaştırma projesine karşı çıkan mı var? aylardır taksim'de çalışma var kim dedi yapmayın etmeyin diye?

hala olayı bir park 10 ağaç sanıyorsunuz ya. cahilliğin bini bir para sizde.
eğer olay sizin için park değilse o zaman sizde prokavasyoncu ve bölücüsünüz demektir. Millet orada doğa için, park için toplanmışken sizin "olayı 2 ağaçmı sanıyorsunuz ?" demeniz provakasyondur. Bir insan cahil olmasın...
cımbızla çekip yayınlıyorsunuz sonra da bize saldırıyolar, saygı göstermiyolar hede hödö..

yazmayı biliyorsun anladıkta okuman varsa bir bak ne yazıyor "yayalaştırma projesi" dur bu kez de ben okuyayım sen dinle (okudum)

yani orada alış veriş merkezi diye bir ibare yok, ağaç katliamı yapılacak diye bir ibare yok, yani yine yalan.

ikincisi, demekki ce-ha-pe siz doğru birşey yaptığınızda veya yaptığınızı söyleyip kandırdığınızda size destek oluyor, hatta teşekkür ediyor.

bu durumda bugüne kadar hep yaptıklarınızın iftira ve karalama olduğu ortaya çıkmıyor mu?

(hay allah bu yazdıklarımla akp oyları yine arttı)
hem bu kadar apolitik hem bu kadar politik olmasıyla şaşırtan yazarın sunduğu komik belgedir.
bu konuyu konuşup kapatalı kaç zaman oldu be yazar kardeş.chp'nin yayalaştırmaya onay verdiği ama topçu kışlasına izin vermediğini kadir topbaş kaç gün önce açıkladı ve bunu da chp inkar etmedi.ama eylemciler biliyor ki mesele yayalaştırma adı altında topçu kışlası ve avm.zaten rte hala ısrarla yapılacağını geri adım atılmayacağını belirtti.
buna ek olarak sanmayın ki bu eylemin söz sahibi chp.söz sahibi halktır.
güncel Önemli Başlıklar