bugün

milliyetçilik oku tamamen körelmiştir. türkiye'nin başına gelebilecek en kötü partidir.
ak partiden farkı kalmadığı için o okların hepsi uçmuştur.
o oklar chp'nin değildir, atatürk'ün ilkelerini temsil eden oklar olduğuna göre anlamsız bir söylemdir.

(bkz: atatürk milliyetçiliği)
-gerçek chp yi atatürk kurmuştur -şimdi chp yönetiminin atatürk yolundan ayırılması gerçeği -yine bu gerçeği değiştirmezdir!!
bana göre akp'de bile şu anda ki chp den fazla ok kalmıştır içine ettiler canım partinin.
yanlış tespit.

diğer beş ok nerede, laikliği, devletçiliği, halkçılığı temsil eden oklar nerede ? ; diye sorulursa geriye sadece iki ok kaldığı görülecektir.

ha şimdi gelelim o iki ok'a ; cumhuriyetçilik oku evrilmiş ve 2.cumhuriyetçiliğe dönüşmüştür. devrimcilik oku ise kimlik değiştirmiş kemalist devrimleri inkar etme noktasına gelmiştir. devrilmek istenen atatürkçülük olmuştur.
zaten chp' yi ayakta tutan laiklik okudur bundan dolayı acayip oy alıyor bütün sekülerler ona basıyor oyunu o yüzden milliyetçilik oku pekte oyunu düşüreceğini sanmıyorum.
Chp'nin oku filan kalmadı. Kılıçdaroğlu ile tüm oklara ihanet ettiler.
altıncı ok, nereye girdi; sorunsalına neden olmuştur.
kalan o beş ok ta cehepelilere .
vatan milliyetçiliği ile ırk milliyetçiliği arasında farkı kavrayamayan yavru kurtlar görüyorum.
6 oktan biri başlığı açan yazarın götüne girdiği için 5 adet kalmıştır.
güncel Önemli Başlıklar