bugün

suriye’de yaşanan iç savaşta CHP’nin de iran destekçisi olmasıyla birlikte, ulusalcılar ve solcular arasında da “Türkiye iran olacak” ''ülkeye şeriat getirilecek'' propagandaları tutmuyor artık. Dolayısıyla, bu hamlenin hedefinde Batılı, ama özellikle Neocon kamuoyunu memnun etme amacı olduğu düşünülebilir. sonuç olarak vaktinde bok atanlar, çıkıp şu anda takınıyor oldukları tavırlarından dolayı sahip oldukları ideolojilerinin mensuplarına ve kendi tabanlarına; takınmış oldukları tavırlardan dolayı da tüm türkiye halkına özür borçludur. asla dilemezler, hatta sorsan, 'yapmadım etmedim beşmilyön beşşüzbin sikme parası verdim siki kakmıyo dedileer' derler. evet utanmadan.

edit: ulusalcı laikler ve sol-liberallerin sergilemiş oldukları tutumlar ile sergiliyor oldukları tutumları mukayese ediyoruz burada, iş dönüp dolaşıp yine ak partiye geliyor heyhat! ne gariptir...
(bkz: reza zarrab)
yengeçlerin bu ay şanslı olduğunun göstergesidir.
(bkz: chp merkür yakınlaşması)
yanlış bir tespittir. doğruysa'da akp nin israil'le yaptığı işbirliği gibi tuhaf bir durumdur.(bkz: http://www.haber5.com/eko...-ticareti-kriz-dinlemiyor)