bugün

Bunlar göreceli düşüncelerdir.

istanbul maltepe belediyesi yıllardır chp'de işlerini iyi yapıyorlar.
hep heykel dikerler anlamam.
Beşiktaş belediyesi de son derece iyi çalışmaktadır. semtin görece yüksek nüfusu ve zengin olması nedeniyle parasal kaynaklarının çok olmasından. Para var huzur var durumu yani.
(bkz: eskişehir)
(bkz: yılmaz büyükerşen)

diyorum başka da bir şey demeye gerek var mı? tüm dünya anladı eskişehir'deki değişimi, sadece bizim muhafazakar yapıda olan kafalar anlamadı...
Ülkenin yarısı akp Belediyesi ve ne tesadüftür ki ülkenin o yarısı bok.
dogustan chplilerin inkar ettigi gercektir.

besiktas falan cok iyiymis, bilmiyo, gormuyo olsak inanacagiz bu beygirlara.
Sıfır eve çıktım..bir haftadır suyun açılmasını bekliyorum,cuma günü geldi,sayaç aldırdılar bi hafta önce bana,suyu açmak için,ve hala açmadı orospu çocukları..temizlik yapamadığım için eşyalar yığılı halde duruyo,ve bayram tatili girdi araya..Sizin yapacağınız işi sikeyim..chpliyim,belediyeleri bi boka yarıyo mu bilemem ama izmir'deki bi dikime yaramıyor söyliyim..bu kaçıncı mağdur olma olayı lan yeter,sistemsizliğinizi sikeyim orospu evlatları..böyle böyle kaybediyosunuz işte piç kuruları,sorumlu herif göbeğini kaşıyarak evlilik programı izliyo teknik serviste..sizin yapacağınız işi de,sizi savunanı da sikeyim..misafirlerimi bok içinde karşılarım artık..bi seçmen daha kaybettiniz sağolun

Ödenekmiş,suyu bağlamanın ödenekle ne alakasızı var lan bre andaval