bugün

çok kibar bir yazardır kendisi, entryleri severek okunasıdır. (bkz: takipteyim) (bkz: tamam)
düpdüp dübeleğimdir.
mert,babacan,delikanlı bir yazardır. asla yarı yolda bırakmaz ve satmaz. sevdii için ölüme gider.yazarın en baba sözü: kadın dediin istanbul gibi olmalıdır,feth etmek isteyeni çok fatihi tek olmalıdır.
yazılarını keyifle takip edip okudugum yazar arkadasımız.*
ing. to choose (seçmek) fiilin past participle konseptine uydurulmuş şekli.
(bkz: seni seçiyorum chosen)
(bkz: pokemon)
bi adamdan, beraber dayak yediğimiz yazar. hatta 3 kişi.
tam bir "anket düşmanı" olan yazar. ailecek izliyoruz.
kıyıda köşede kalmış, paslanmaya yüz tutmuş entryleri tekrardan gündeme getiren arkadaşımız. bir de çok naziktir kendileri.
potansiyel plaj canavarı,turist avcısı,1. nesil genç yazar.anti-anketör,ayar odaklı güdümlü füzeleriyle anket bulup yerle yeksan eder.
gelecek nesillerin, entrylerini ders olarak okuması gereken yazar. * *
bu sözlük eğer bir gün kitap olursa,o kitapta sık sık onun cümlelerini göreceğiz dediğim,çok yazan ama yazdıklarını adabına göre yazan,detaycı,ince eleyip sık dokuyan,beyaz atlı değil ama beyaz kağıtlı,kara kalemli süper kahraman.
uludağın hak ettiği yeri bildiğini zanneden eski yazardır.uludağ kimsenin sözlüğü değildir. zall bu sözlüğün sadece kodunu yazmıştır kendi ifadesiyle. bu sözlük yazarların malıdır. bu kadar yazarı aşağılamayı bırakın artık. hak ettiği yer yazarların yazdıkları yazılardır. gocunan varsa evde defterine yazsın. ve de artık giderken sessiz gitsin. show yeri değil burası. sadece sözlük.
beni yazmaya teşvik etmiş tek yazardır. kaybedilmiş iyi yazarlar kervanına katılan kişilerden oldu. öyle gözükmektedir ki son da olmayacak. yazık oldu...
(bkz: ucankus)
gitiiği zaman geçmişini bilmeden, sözlüğe neler verdiğini araştırmadan kabalık yaptığım yazardır. dönmesiyle özür fırsatım olmuştur. çok sevinmişizdir.

(bkz: affetmek büyüklüktür)
yine bir sözlük yazarı. hoşgelmiş *
online listesinde tekrar görmekten sevinc duydugum cok önceden tesekkür borcum olan yazar
bu kadar seveni varken sözlüğü neden bıraktığını ve de neden bu kadar geç döndüğünü merak ettiğim yazardır.
dedektif gibi çalışan yazardır.
geri geldiğimde onu da online gördüğümde çok sevindiğim, kalitesi ve beklenmedik anlarda patlattığı entrylerle her daim göz önünde olan, uludağın eski ve köklü yazarlarındandır. ilgiyle ve dikkatle takip ediniz dediğim uuserdir ayrıca.
görmedim ama nedense çok şirin bi adammış gibi geliyor. *
online listesinde nicki görülünce huzur veren yazarlardan.* *
benim kıymetimi anladığına göre zeki,cesur,atletik bir insan olduğu anlaşılmaktadır. *Yazıları gözüme çarptığına ve nicki aklımda kaldığına göre iyi yazıyor olabilir ama, emin değilim.*
benim gibi cokomel hastasi, geyik ehli, pamugun biricik sevgilisi*, sinderellanin platonik aski, masal insani..
bi gitti bi daha haber alinamadi..polis yok mu buralarda yahu..***
bi de yaslaninca benim gibi olucakmis, söz verdi..*
uludagsozluk kapaninca baska bir yerde takildigim da bana yardimci olan,iyi niyetli yazar.yazilari takdir edilesidir.
sabahın 5'inde "eyvallah" dedirten yazar kişisi. severek izliyoruz.