bugün

coca cola içince kapitalizme, kefir içince sosyalizme yarar sağlanacağını düşünen beyin kıvrımları düzleşmiş yurdum insanı söylemidir.
geçiniz efendim geçiniz.
bi siktir git dedirten liboş klişelerindendir.
'sosyalistler fast food yiyemez, marka giyinemez, cola içemez, converse giyemez. bla bla bla' şekilciliğin lüzumu yok. kimse kendi yiyeceğini içeceğini giyeceğini, hiç bir şey satın almadan doğadan elde ederek yaşayabilcek durumda değil. o yüzden şu veya bu şeyden satın alarak yaşamak arasında bir fark yok. cola değil soda içse yine başka bir firmanın başka bir ticari ürününü kullanmış olmuyor mu?
sonunda bir hhhhaaaaaaa çekmesiyle sonlanmış bir içmedir.
en azından çantasından nutuk kitabı çıktı zırvasından daha normal birşeydir.
kapitalizme karşı direneceğiz diye ne yapalım yani? Ormana falan yerleşip doğayla iç içe mi yaşayalım ? her şey doğadan olsun. kapitalizm kazanmasın. geçin bu işleri ya. çağımızın gerektirdiği şeyleri tabi ki de kullanacağız. evet ernasto abimiz de bu konuda bize hak verirdi. önemli olan kapitalizmin uşağı olmamaktır. kızdım şimdi ya nöbetçi eczaneye gidip bir coca cola alacağım. hadi bana afiyet olsun.

edit: ilk entrylerimde ne kadar sakinmişim la ben.
can yoldaşı fidel'in de coca cola sevmesi kadar doğaldır.

görsel
abd'nin emperyalist çıkarlarına soktuğu boruların yanında esamesi okunmayacak bir vakadır.
büyük ihtimalle evi falan taşıdıktan sonra "of çok pis yorulduk be hacı, bir kola getir de içelim" diyerek içmiştir. harareti alsın diye yani. yoksa içmez hiç che reyis kola mı içermiş amk. emperyalist, kapitalist vıdı bıdı..
müslüm babanın yaptığı gibi bırrrrrrrrrr hareketinide çaktıysa artık gönül rahatlığıyla geğirebilir tosunum.
Yedigine ictigine dikkat etmedigini gosterir.
amerika birleşik devletlerinin küresel şirketlerinin gücünü gösterir. para her kapıyı açarın ispatıdır.
bir milyon nedenden biridir. hani şu coca cola nın bahsettiği bir milyon neden. mutlu olmak için. o içtiği için mutlu olacağız. dokuzyüz doksan dokuz bin dokuz yüz doksan dokuz neden kaldı geriye.
'Pepsinin asidi az yoksa pepsi de iyi' dediği rivayet olunur.