cevaplar kitabı

 1. 1.
  carol bolt imzalı kitap. "bıdı bıdı olacak mı? şöyle yapmalı mıyım?" cinsinden sorular sorulur ve kitap rastgele açılır. nasıl olduğu henüz anlaşılamamıştır ama çoğunlukla mantıklı cevaplar verir kitap.
  örneğin;
  kitapla uzun süre oynama sonucu sorular konusunda saçmalanır. "otobüste işersem ne olur?" diye sorulur ve çıkan cevap "bunun başkalarının senin hakkındaki düşüncelerini değiştireceği kesin" cevabı çıkar. şaşırılır.
  ayrıca ablamın "yakışıklı biriyle evlenebilecek miyim?" sorusuna "şükretmesini bil" cevabı çıkmış, gülmekten yerlere yatmamıza neden olmuştur. "yakışıklı ve zengin biriyle evlenecek miyim?" diye soran arkadaşıma da "seçim yapman gerekir" cevabı gelince, kitap oyuncak olmaktan çıkmış gözbebeği olmuştur.
  #2037643 :)
 2. 2.
  filimlere konu olan, basit programlari yazilan sans piramidi, 8 topu, maca asi, oracle* turevi yanit veren kitaptir. *kendi sansinizi yaratabileceginiz, mantiksal olmayan durumlarda eglenmesini bilenlerin* cok sevecegi oyuncak halini alir.
  #2181094 :)
 3. 3.
  bir de bu kitabın aşk usulüne göre düzenlenmişi vardır.
  #2384888 :)
 4. 4.
  çoğu kişinin saçma ve gereksiz oluduğunu düşündüğü ama eline alıp, soru sorup, kitabı açtığında cevabın dumura uğrattığı kitaptır.
  kararsızsanız kesinlikle önerilir. *
  #4443695 :)
 5. 5.
  arkadas grubumuzla eğlendiğimiz oda arkadasımla kıtabımızın verdiği cevaplara saatlerce gulduğumuz yeni oyuncağımız...
  - " onunla tekrar konusmalı mıyım ? "
  - " asla "
  gibi cevaplarıyla da garip durumlar yaratan kitap !
  #4792507 :)
 6. 6.
  -onu aramalıyım?
  -cesur ol!
  gibi cevaplarıyla insanı yüreklendiren ve nasıl oluyorsa haklıda cıkan kitaptır.ama üst üste çok soru sorup kitabın canını sıkmayın sonra, ''anana sor'' diyebilir.
  #4819127 :)
 7. 7.
  olsaydı kutsal kitap olurdu muhtemelen.
  #11950764 :)