bugün 2490 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

cev

 1. 0 0
  (bkz: cagdaş eğitim vakfı)
  #865379
 2. 0 0
  avrupa voleybol konfederasyonları birliğinin kısa adıdır. (bkz: cev cup)
  #1994200
 3. 0 0
  bugünün jandarma genel komutanı orgeneral ışık koşaner'in, ergenekon tutuklusu orgeneral şener eruygur'un jandarma genel komutanlığı zamanında ön ayak olduğu deniz yıldızı projesi'yle, aileleri pkk, dhkp-c ve hizbullah'la bağlantılı çocuklara burs verdiğini hazırladığı bir raporla iddia ettiği ve zaman gazetesinin fırsattan istifade sevinçle içindeki bütün kîni üzerine yamadığı vakıftır.

  --spoiler--
  http://aktifhaber.com/news_detail.php?id=178691
  --spoiler--

  bu olay vesilesi ile her dem hakkaniyetten bahseden güzide ordumuzun bir komutanı ve zaman gazetesinin kutlu bir ittifak ile batı hukuku'nda 19. yüzyıl ve öncesinde hâkim olan "suçlu baba ve annenin çocukları da suçludur" şiarını 21. yüzyıl türkiye'sinde hayata geçirmiştir.

  bu gayretkeşliğinden ötürü ikisini de kutlar, en müstesna yerlerine îtina ile madalya takarım.
  #3782575
 4. 1 -1
  indesit voleybol şampiyonlar liginin kısaltılmış hali.
  #6737022
 5. 0 0
  avrupa voleybol konferadasyonudur. fivb * nin avrupa koludur. türkiye voleybol federasyonu bu kola bağlıdır.
  #8427880