bugün

Tamer Karadağlı ile yeni bir ilişkiye başladığı söylenen Rafet El Roman ın eski karısı.

görsel
görsel

http://www.posta.com.tr/r...t&utm_campaign=gundem
geçen sene altı aylık hamileyken gözü kapanana kadar dayak yediği sevgilisiyle evlenip ikinci kez hamile kalan kadın. rafet el roman ile olan ilişkisini burada öğrendim. şimdi burada bu olay üzerinden çok derin sosyolojik tespitler yapabilir, sayfalarca yazı yazabilirdim lakin cidden değmez. karşında seni ağzını yüzünü dağıtana kadar döven bir erkek var. bu erkekten hamilesin. sonra o çocuğu doğuruyorsun, o erkekle evleniyorsun ve bir daha hamile kalıyorsun. en fazla kendisinden boşanman halinde seni, sevdiklerini, aileni öldüreceğini söyleyerek tehdit etmiş olabilir ki bunu yapan erkeğin gece senin yanında uyumaya korkması lazım. yatak görüntülerini kaydedip paylaşmakla tehdit etse alacağı cevap "bre orospu çocuğu keşke paylaşsan da herkes öğrense gavat olduğunu." olması lazım. hanım ablamız nasıl bir çıkmaza girmiş inanın bilemiyorum ama insanın canından öte vereceği bir şey yoktur bu dünyada. şimdi bu adam seni öldürse, doğurduğun çocuklara ne olacak? işin o boyutuna girmek istemiyorum. kadınlarımızın eğitim görmesi lazım. ilkokuldan başlayıp doktoradan çıkmaktan bahsetmiyorum. eğitim farklı bir şey.
Arslan gibi güzel karı.