bugün

pınar gültekin'in katili; üstelik de evli olduğu ortaya çıkan orospu çocuğu.

https://www.sabah.com.tr/...-bag-evine-goturup-bogmus
cehapeliymiş paylaşımlarına göre. şaşırmadık.
görsel

görsel

motor yenileme işi yapıyor
ve geçen yıl cüce adlı alkollü mekan açmış.
karı kızı ordan düşürüyor.
önceden su yüzüne çıkmamış başka vukuatları da olabilir.
Köse erkeklerin çoğu gibi muhtemelen cinsel olarak yetersiz olan orospu herif. Cinayeti işlemesinin altında belki de bu yatıyor.
kız çocuk babası imiş.
it oğlu it, ne istedin başkasının kızından?
biri partisini söylüyor, biri kız düşürme taktiklerinden bahsediyor, birine göre cinsel yetersizliği var..
bir kadın sırf kendisiyle barışmadığı için ölüme kurban gitmiş bunları mı düşünüyorsunuz yazık size yazık
bir erkeğin evli olması bir kadının ondan uzak durması için gayet makul ve yeterli bir neden değil mi? ben mi yanlış düşünüyorum.

kimse kusura bakmasın bu olayda bu adamın karısına ben daha fazla üzüldüm.
Kadın katili.

Birlikte olmak istemediği kadını canice öldürdü.

Ne gerekçeleri, ne yaşamı,yaşı,işi,siyasi ,etnik kimliği artık hiç bir önemi yok.

Hiçbir insanı vasfı yok.

Bir an evvel ilahi ve adli cezasını bulur da kendi gibi soysuzlara ibret olur inşallah
eşini tanıyorum kendisini de 1-2 kez görmüşlüğüm var. dışarıdan bakıldığında çok güzel bir eşi ve çok tatlı bir kızı var. işi de iyi gibi gözüküyordu. adam tam bir psikopatmış ne desen hafif kalır. zaten tipine genel kültürüne baktığında bu hayat fazlaydı güzel eş güzel iş. neyse umarım hapisten çıkamaz bir daha. bir kadını fiziken öldürdü, eşini ruhen öldürdü, kızını da her gün bu olayla öldürecek.
bar, gece kulübü vb.işletmecisi, pislik herif. put kafalı ceaapeli nolcak.
hakkında onu savunmak (aslında kadını kötülemek) için hesap açılmış. nasıl bir zihniyet bkz.

https://www.cumhuriyet.co...saba-suc-duyurusu-1753036
paso chp paylaşmış sosyal medya hesaplarından. kadın cinayetleri politiktir diye zırvalayan dalyaraklara duyrulur.

dipçe: siyasi görüşünün bi önemi yok cani, canidir ama her aksiyonda malum partiye oy verdiğine eminim yazan toplar bu herifte neden sessiz kaldı ona şaşırdım.
madımak'ı yakanların bugün akp'li olması gibi kendisi de chp'lidir.
40 o.... bir araya gelse böylesini doğuramaz.
--spoiler--
madımak'ı yakanların akp'li olması gibi kendisi de chp'lidir.
--spoiler--

o zamanlar akp yoktu, chp'nin şu anda yediği içtiği ayrı gitmeyen saadet vardı karamollaoğlu vardı.
Günahsız bir kız çocuğu olan kadın katili orospu çocuğu.
annesini tüm türkiye anıyor. merak ediyorum bunun annesi kimdir? nasıl çocuk yetiştirmiş? bir "insan" bunları nasıl yapabilir? üstelik evli ve çocuğu var.
adı ve soyadı asla temizlenmeyecek bir katil.
katil planlayarak yapmamış. planlasa cesedi o şekil yok etmeye çalışmazdı. belki bu yüzden indirim alacak.
insanı bir varilde canlı olarak yakıp üzerine tahta döşeyip beton dökmenin cezasının güzel ve inandırıcı bir kurgu ile 23 yıl (yatarının 12-13 yıl) olabileceğini türk vatandaşlarına uygulamalı olarak göstermiş olan katil.
Birini diri diri yaktığı halde savunulabiliyor.

Birini diri diri yakmak için hiçbir sebebiniz olamaz.

Birini diri diri yaktıysanız öncesinde ne yaşadığınız umurumuzda değil.

Diri diri yakılarak ölür umarım.