bugün

serenay sarıkaya'nın paylaştığı tatil fotoğrafı.

görsel
https://www.instagram.com/p/CBLK-uzpazL/
bu sefer güldürmedi...
Vay arkadaş..
adam kış boyu buna hazırlandı spor, mpor..

yürüyedur cem..
Ben bu çağdan nefret ettim, etimle kemiğimle nefret ettim...
neden tepki gösterildiğini anlayamadığım fotoğraf. cem yılmaz zeki ve eğlenceli bir adam. yanında güzel bir kızın olması neden bu kadar garip gerçekten hiç anlayamadım.
evin havuzunda çekmişler

garip olan hiç bir şey göremedim

böyle bir fotiye bu kadar anlam yükleyenlerin yeri ????

sözlüklerde sürtmek olmamalı

bir de cern de şansınızı deneseniz.
iki kelimeyi bir araya getiremeyen adamlar cem yılmaza laf ediyor anlayın artık herkes et parçası taze veya bayat farketmiyor. Kadın yanındaki adamla eğleniyor ve mutluysa ne isteyecek başka. Sanki cem yılmaz babadan zengin tırnaklarıyla zekasıyla kazıyarak geldi bugüne.
Aga ben anladım bu korona denen zıkkım zenginlere uğramıyor
Şuna bak amk ne sosyal mesafe
Ne maske

Adamlar hiçbir şey olmamış
Memlekete o kadar insan ölmemiş gibi relax takılıyor..
Paranın çekiciliği bu olsa gerek...
ne kadar abartıldı, her zamanki gibi gereksiz bir konu gereksiz uzun konuşmalar.
adamda para var, zeka var, komik, başarılı. serenay sarıkaya cem yılmaz'ın yanında foto çekinmeyecek de gelip benim yanımda mı foto çekinecek, gelip benle mi tatile çıkacak?

lan bu arada serenay sarıkaya 1991'de doğmuş, cem yılmaz'ın da bir tat bir doku isimli standup show'u 1999 yılında yapılmış. düşünsene o show'da seyirciler arasında 8 yaşında bir çocuk ile şimdi havuzbaşı muhabbeti... peeh iğrenç aq.
ikisi de sevmiyor, öyle takılıyorlar. bırakamıyorlar da birbirlerini
cem benden 3 yaş büyük.
benimde param olsa geçim derdim olmasa serenay yaşında bir sevgilim olabilir.
iki yetişkin insan için çok önemli bir şey değil aradaki yaş farkı.
son yıllarda sosyal medya haterlığının boku çıktı.
cem yılmaz'a gülmüyorum komik değil diye prim yapan amcık ağızlılar bile bayağı ilgi çekiyor.
neyse konudan sapmayalım.
bence son derece normal.
O elindeki ne sigarası acaba? hakkını veriyor cembey demek ki?
cem yılmaz bir mendil gibi kadınları kullanıp atmaktadır. Yalnız yanlış anlaşılmasın o fırsat bende de olsa ben de sürekli bunları yapardım. kendini bir nevi pazarlayan kadınlardan önce onu kiralayan erkeklere kızamazsınız. arz talep meselesi.

ayrıca sizin olumlu veya olumsuz hiç bir yorumunuz bu tip konularda geçerli değildir. yaptırım gücünüz olmadığından dolayı karşı taraf bunu umursamaz bile. Sad but true
görsel
Motivasyon Fotoğrafı.
serenay'a cirkin diyen erkek de ne bileyim..
Bedenen aynı olmasalar da
Zihnen ve karakter olarak birebir aynı insanlar
iyi ki birlikte olmuşlar
Ancak birbirlerine layıklar
Hayrını görsünler birbirinin biz görmedik.
Uçankuş muyuz biz amk? Magazin programı mı çeviriyoruz? Bize ne?
Aralarındaki 18 yaş farkı bangır bangır bağıran fotoğraftır. Ama bize ne şimdi de mi? Sonuçta bize giren çıkan yok.
Cem'i yaşlı bulduğum fotoğraf. Adam çökmüş aga.
Dışardan baktığında serenay gibi bi hatunun cem’in yanında ne işi var. içerden baktığın da cem gibi bi adamın serenayla ne işi var?
güncel Önemli Başlıklar