Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

celalettin bilgic

 1. 3 1
  yillardir gazetelerde "unlu is adami" olarak lanse edilen, ne is yaptigi ise muamma olan isim. ne zaman bir turk takimi italya menseilli bir oyuncu ile ilgilense; kendisi hemen olaya mudahil olur.

  zamaninda hakan sukur'un torino'ya transferi ile hayatimiza giren bu pek saygin is adami zdenek zeman'dan dimas'a, giunti'den zoran mirkovic'e zaman icerisinde pek cok transfere parmak sokmustur.

  edit:imla
  #3276547
 2. 1 -1
  fenerbahçe sevdalısı, güzel insan. iş adamıdır. ticari olaylara kafası iyi çalışır. it sektöründe iş yapmaktadır. adıyamanlı, eğitime önem veren memur bir ailenin kendisini italyan lisesinde okutması ile başlayan yolculuğu, italya'da yaşaması ile iyi ilişkiler kurması noktasına getirmiştir onu. ab-türkiye ilişkilerinde ön planda durması sebebi ile devlet nişanı vardır. iyi kalpli, temiz ve kibar bir insandır. sayın ahmet özal'a zor günlerinde destek olan nadir isimlerdendir. fenerbahçe camiasında bir kesim kendisini çok sever.
  #3276584
 3. 0 0
  juventus' a yakınlığıyla bilinen iş adamı.
  #3276659
 4. 3 1
  fransa için haim fresco neyse, bu adam da italya için odur.
  #3276666