bugün 2141 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

cekimli diller

 1. 1 1
  Bu dillerde, çekim sırasında ve yeni kelimeler türetilirken kelime kökleri genellikle değişir ve tanınmayacak hale gelir. Ekler kelimenin önüne, ortasına veya sonuna gelebilir. Bazı dillerde ise kelime kökü ile yeni kelime veya kelime çekimi arasında daima açık bir bağ, ilgiyi gösteren bir iz vardır. Kelime kökündeki asıl sesler yeni kelimede veya kelime halinde hep aynı kalırlar. Sami dilleri, Hint-Avrupa dilleri bu gruba girer.
  #2482231
 2. 1 1
  örnek olarak; arapçanın gösterilebileceği bu dil ailesinde, sözcük içerisindeki, sesli harfler atılır; kelime bir nevi, "kırılır"; bu boşalan hecelere yeni harfler getirilerek, bambaşka sözcükler türetilir.
  #14020037
 3. 1 1
  lehçe çekimli bir dildir. hatunlarını bu dili konuşurken görmeyin sakın. o çekim alanında yörüngenizi kaybedersiniz. evin yolunu bulamazsınız. oof uleyyn.
  #14020071