bugün

yeni yazara hoşgeldin demek lazım. taze yazar hoşgelmiş, sefa getirmiş.
ismi pek bi fantastik görünen yazar. elbette hoşgelmiştir.
(bkz: cehenneme hoşgeldin)
cümlede ve paragrafta anlam derslerinde kalmış öğrenci.
(#5377863)
buradan nasıl 5 yıl içinde darbe olacak yargısı çıkartabiliyorsa artık.
ama biz bu arkadaşların hayalgüçlerinin geniş olduğunu daha önce de görmüştük.

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı arkadaşlar)
(bkz: kürdistan petrolünün türkiye üzerinden dağıtılması)

harbiden de dökülmeyi isteyen bir ırmak!
amacini, goruslerini sadece 10 entarisini okuyarak rahatca algilayabileceginiz yazar. henuz 110 entry ile amacina ulasmitir. tebrikler.

yalniz beyaz turkler konusunda hakli. her ak sakalli kisi dedemiz degildir.
zekadan yoksun biri. hiç bir siyasi saçmalığa bulaşmamış, sadece muhtaç olanlara "halktan gelmesi" amaçlanarak yapılmış bir yardımı bile siyasete alet edebilen bir provokatör. bu olayı aklına getirip becerebilenlere de oturduğu yerden saldırması çok çocukça. neymiş, araplar mardinde fazlalık olduğu için mardin'i seçmiş. böylesine kıt bir aklın ürünü düşünceyle hareket edilseydi, yardımlar urfa'ya giderdi.

ayrıca; yapılan yardımın, insanın yüzüne vurulmasını gerektirdiğini de öğrenmiş olduk sayesinde. bu sayede o bahsettiği "uçurumu" daha da derinleştirebiliriz. fikir için sağolsun.

artık insanlar ne kadar kolay ırkçı olabiliyor, değil mi? önceleri ırkçı dendiğinde hitler, mussolini falan akla gelirdi. şimdi türkiye'nin yarısı ırkçı anasını satayım. kendi egemenliğimden taviz vermemek, bunu benden türlü yollarla almaya çalışanlara karşı durmak ırkçılıksa ben ırkçıyım.
kendi ırkçılığı başkasına bok atarak gösteren kişidir.
onun gözünde türklerin hepsi faşittir.
(bkz: cosss)
kendi gerçeklerini dünyanın gerçekleri sanan yazar.

(bkz: öğrenecek abisi)
tüm romatizmayı alır götürür. sıcak su kaynağıdır. ama hiçbir şekilde oylatın eline su dökemez.

(bkz: oylat)
insanlar hakkında düşüncesizce yorum yapıp tanımadığı bilmediği , görmedigi yapmadığı/etmediği inanılmaz bilgileri varmışçasına insanlara ders verdiğini sanan, başımıza uzman kesilip kendi kendine fikir yürütüp, çıkarımlara varan, kişilere haddini bildirmeye kalkan, hadsiz insan. "kendi bahçesinde dal olamayanın biri, girmiş bahçeme ağaçlık taslıyor." dediği gibi özdemir asaf' ın...
ulusözlüğü beğenmiyorsa başka yerde yazması gereken yazar. zannımca pkk sempatizanı.
ulusözlüğü değil uluyanları beğenmeyen yazar. pkk'nın milliyetçiler nezdindeki popülerliğine de hayran. kürtler bu kadar bahsetmiyor bu örgütten.
yanarken arada bir serinlemek için gerekli ırmak.

duştan sonra yanma daha iyi hissedilsin diye allah tarafından özellikle konmuştur.
sürekli türk ırkına türk milletine kendince laflar sokmaktadır.heralde koyu bir kürt milliyetçisi,bayağıda bir kuyruk acısı var biz türklere karşı.
dağa çıktığında türk askerlerinin, kafasına sıkmadan önce tüfekleriyle üzerinde fantezyalar uygulayacağı yazar*. alışıktır. hoşuna gider kanımca.

(bkz: öptüm kib bye)
yazdığı herhangi bir entry'sinde pkk ile ilgili herhangi bir şey olmayan yazar. ama pkk seviciler hemen başlık altını doldurmuş. örgütün gözlerini yaşartıyorsunuz. ne de olsa 8'de 7'niz iş görür.

(bkz: türkler 8 ırkın genini taşıyor)
1950'lerde amerika'da ped var mıydı pek fikrim yok lakin güzel yurdumda çocuk bezinin geçmişi bile çok eski değil. sıkılmadan prezervatif alabildiğine göre kendini çok modern ve matah sanıyor galiba.
galiba sıcak bi ırmaktır.
kendince türklere laf atan güzide kişi.

efenim sen bilir misin 900 yılında bir türk genci evlenmek istediğini babasına nasıl söylerdi? bilmiyorsan ben söyleyeyim:

baba: ey oğul, oğuz boylarında ne gördün?
oğul: ne göreyim baba. oğlu olan evermiş, kızı olan göçermiş.

sizden ne haber?

eğer mesele bir milletin kendisiyle gurur duymasına gelirse iş burada komediye döner. ben 14 devlet kurmuşum, çin seddinden viyanaya kadar kahramanlığım konuşulur. senin atalarınla da çok uzun süre münasebetim olmuş. yavuz dönemine bak hiç bir şey bilmiyorsan. idris-i bitlisi kimdir bir oku öğren. övünüyorsan çapulcular takımı pkk ile değil doğru düzgün adamlarınla övün.

taktir ediyorum tabii senin kafayı... böyle bir tarihi bu kadar hızlı kotarmak, böyle kolaj bir geçmiş yazmak da bir başarıdır. ama hazır olup bitenler varken bu uydurma niye?

herkes atasını-dedesini sever. bu çok doğal. ama gerçekçi ol.

bana kızgınsın. olabilir. belki haklı yanların da vardır. herkes hata yapar. sen hatalara bakarsan kimseyle anlaşamazsın. ama bakıyorum da sizi katleden ermenilerin hatalarını affedivermişsiniz. aferin, aferin de beni niye affetmiyorsun?

ben senin dedelerinle de gayet iyi geçinmişim. bir aborjin örneği gibi sayın %80 azalmamışsa bana ancak teşekkür etmen gerekir. tabii şeytan ne yapar, bir çiçek bahçesinde solmuş olan çiçeğe baktırır. ben günahıyla sevabıyla kürtleri severim. herkes hata yapar ve senin gibi bölücü parlak zekalılar bilmelidir ki kürtlerin bir geleceği varsa ancak türklerle beraber olacaktır.

islamla birlikte bu bütünleşme kaynaştıkça ve güçlendikçe sen yırtacak yerin kalmadığı için hafiften uzayacaksın. sen cehenneme dökülürken uzun zamandır müslüman olan ve müslümanlığı övünç kaynağı bilmiş kürtler atalarıyla birlikte kol kola cennete girecek.

haydi güle güle.

edit: gerçekler her zaman sizin istediğiniz gibi olmayabilir. hazmedin.
kürt milliyetçisi sanılan yazar.

ermenilerin katledilmesinde kürtlerin kullanıldığını bilmeyen mi var yahu? kurdukları medeniyetleri ile övünmeyen, türklüğü kürt medeniyetlerine çamur atarak yüceltebileceğini sanan faşist türklere ağzının payını vermektedir. bunu ağzının payını vermek için yapmamaktadır ama etkisi sanırım böyle oluyor.

kanki muhabbetine girip çeteleşeceğinize içinizdeki ırkçı canavarı evcilleştirin der biraz. türk ırkçılar ermeni mevzusunu hiç açmasın, özellikle de ittihatçıları hala savunan katil ruhlular.
ermenilerin sokak ortasında silah çekip keyfi bir şekilde kürt öldürdüğünü bilmeyen var anlaşılan.

ermeniler,bizzat kürt ağalarının osmanlı'ya sitemi ile silahlandırılmış ve onların talepleriyle kovulmuşlardır. çünkü o dönem ermenilerin yaptıkları kürtlerin canına tak ettirmiştir.

ağzındaki baklayı çıkarıp 'ben ermeniyim' demesi gereken yazardır. çünkü bir kürt ermeniyi savunamaz! kanına bu kadar ihanet edemez.
niye kendisini aşağılamaya çalışan her yazarın kendilerini ve tsk'yi oğlancıymış gibi lanse ettiğini anlayamayan yazar. gammaz arkadaşları göreve davet ediyor.
yavuz zamanında idrisi bitlisi önderliğinde alevileri kesen biz;

1915'de kanco önderliğinde ermenileri kesen biz;

1982'den beri apo önderliğinde 30000 türkiye cumhuriyeti vatandaşını kesen biz diyerek;

savaşçı kürt kimliğiyle büyük gurur duyduğuna inandığım yazar.

gerçekten de atalarıyla ne kadar gurur duysa azdır.