En iyi film
3
rekabet yine çok çetin! Oscar’da 2016’nın en iyi filmi hangisi olur?
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
Oscar ödüllü ve Oscar’a aday olmuş filmler Şubat ayı boyunca Digiturk Moviemax Oscars HD’de. Sen de 88. Oscar Ödülleri’ndeki favori adaylarını seç, 1.000'den fazla HD filmi, en sevilen yerli ve yabancı dizileri izleyeceğin ve canlı TV keyfi yaşayacağın 3 aylık Digiturk Play Sinema Paketi kazanma şansı yakala!

cedrina

1. 1.
    ketapin etkem maddeli antipsikotik ilaç. seroquel muadilidir.
    #4558261 :)
  2. 2.
    genellikle şizofreni gibi ciddi psikotik hastalıkların tedavisinde kullanılan ilaç. başka rahatsızlıkların tedavisi amacıyla da doktor tarafından verilir.en belirgin yan etkisi, uykuya doyumsuzluktur.
    #6982849 :)
  3. 3.
    seroquel in muadili olan feci uyutucu ilaç.
    #13404203 :)
  4. 4.
    ilk bir yıl önce 100mg ile başlamıştım. 1 yıl boyunca işe yaradı. şimdi 300mg bile işe yaramıyor. beyin yalama oldu. 3 günddür uyku namına hiç bir şey yok. napıcam bilmiyorum sözlük.
    #23347079 :)
  5. 5.
    Psikiyatrimin yazdiği 24 saat uyutan aptallaştıran bir şizofreni ilacı. işin garip yanı şizofreni değilim.
    #27305889 :)
  6. 6.
    Nami diyar şizofreni ilaci dir. ilaç bir de etki göstersin diye antidepresan ilaçları ile verilir. Genelde akıl hastanesinde yada intihara meyilli bireylere verilir.
    #28999789 :)
  7. 7.
    genel olarak kişilik bozukluklarında da kullanılır uyumak için kullanıyorum alışınca bırakamıyorsun güzel ilaç.
    #29550905 :)
  8. 8.
    Yataga cakili kalmis halde uyumanizi saglar. Kolumu oynatcak mecalim yoktu la.
    #30741533 :)
  9. 9.
    150mg seroquelle uyuyamadığım gecelerde takviye olarak almam için 50mg yazdı doktor. seroquelin xr versiyonunu kullanıyorum. normal versiyon kalp atışlarımı hızlandırıyor. verdiği rahatszlıktan ötürü xrdan daha geç uyutuyordu o yüzden uzun zamandır xr kullanıyorum. cedrina ile etken maddesi aynı ve bu ilaç da direkt kana karışıyor. umarım aynı rahatszlıkları yaşatmaz. buarada bu ilaç sadece şizofreni için kullanılmıyor anladığım belli ki. benim rahatsızlığım bipolar bozukluk.
    #30840334 :)

cedrina ile alakalı başlıklar