bugün

ancak insan olmayan vicdansız bir orospu çocuğunun yapacağı iştir. sizce nerelidir bunu yapan cani? tabi ki de çinli...
şimdi ben buraya video atacağım ancak video rahatsız edici görüntüler içerdiği için atmıyorum.
normaldir.

adam çiğ çiğ mi yesin iti?!
Cani, gözü dönmüş insanlar yapar bunu. Kabullenemiyorum!
ViDEO ATMA CANIM KARDEŞiM.
Bir hayvansever olarak ve bunun haricinde köpekleri çok seven biri olarak karşıma çıksa köpeğe yaptığının aynısını ona yapacağım insanımsının yaptığı iş.
Böyle şeyleri duyunca içim bi hoş oluyor

Şu versiyonu da mevcuttur : pirana dolu akvaryuma fareleri canlı canlı atarak, farelerin nasıl parçalara ayrıldığını kahkaha atarak izlemek

Pis caniler.
eğer canlı ıstakozu kaynar suya atınca olanlar oluyorsa çok sorun olmayacak durumdur. çünkü ıstakoz kaynar suya girince şok gerçekleşiyor ve o pek bir şey hissetmiyor. ama tabi bu olayda kaynar suya atılan sevimli dostlarımız köpekler olunca ister istemez duygusallık işin içine giriyor. ayrıca şok gerçekleşip gerçekleşmediği de muamma.

aslında pişirme şeklinden önce köpek yemeyi tartışmalıyız. bu adamlar canlı maymunun kafa tasını kırarak beynini yiyen tipler, ayrıca kaplumbağa çorbası da bunlarda. resmen vahşet tüketiyorlar öğünlerinde.
görsel

yakınlarınızda varsa bu tiplerden bize gönderin demek istediğim mevzudur. bir şeyler deneyeceğiz..
ıstakoz ya da köpek farketmez ikisinin de canı var.buna tepki gösteripte balık restauranlarda ıstakoz keyfi yapan zekasızlar da vardır eminim.bir canlıyı yakarak ve boğarak öldürmek çok büyük günahtır,ancak insanlığını yitirenlerin yapabileceği bir iştir.kaynar suya atılıp öldürülen canlı ise hem yanıyor hem de boğuluyor.allah o canlılara merhamet etsin.yapanlara da cehenneminde katbekat fazlasını yaşatsın.
Ananı avradını, içim acıdı lan başlığı okuyunca.

insan işi değil, yapan muhtemelen yamyamdır.
ona da aynı şeyi yapmak lazım.. az bile..

1 haftada canlı canlı pişire pişire, yavaş yavaş batıracaksın, kaynar suya ipneyi !

sabıkasında hayvana acı çektirenlere de zorunlu izlettireceksin !