bugün

an itibariyle fox tv'de gördüğüme inanamadığım olay.
merak edenler fox tv'yi takip edebilir.
(bkz: elalemin derdi bizi mi gerdi)
caner'in dayak yemesi pek şaşırtıcı bir olay değil.
zamanında levent oran diye birisi vardı. bacaklarından kurşunlamışlardı adamı.
kısa vadeli popülerlik bazen bu tarz küçük düşürücü durumlara maruz bırakabiliyor insanları.

bilmeyene tanım; caner : kafasında bardak kıran popülist çakal...
şaşırmadığım olay. bugün dayak yer yarın da başka bir olay.çok doğal entrika bol nasıl olsa.
vukubulması geç kalınmış vaka.
zamanında dövüceklerdi ki belki adam olurdu.
ama abi, canım abi diye yalvaran canerin yine 3e tek olmasına üzüldüğüm, daha sonra katıldığı programı gösterirken, dayak atanlar için "saygıdeğer abilerim" diyen salağın belki de hakettiği olay.
medyamızın gündemine bomba gibi düşen, yarın da ana haber bültenlerine konu olmasını beklediğimiz, yapılmasında geç kalınmış vaka.
(bkz: caner toygar)
ev ahalisinin ve komsuların** şu anda büyük merakla izlediği olaydır.
(bkz: vallahi el kaldırmadım abi)
(bkz: bir televizyon canlısının hazin sonu)
yalnız dikkat ettim de fox tv de canlı yayına bağlanmış ve sürekli onlar delikanlı değil vb. diyor.sanırım önümüzdeki günlerde sağlam bir dayak daha bekliyor kendisini.

(bkz: teketek gelseler hepsinin aklını alırdım)
(bkz: onlardan korkan onlar gibi karı kılıklı olsun)
yurdum çocuklarının öğrenilmiş çaresizliği görmemek öğrenmemek için izlememeleri gereken görüntüler.
abi, abi bak walla kaldırmıyorum elimi. ühühühühü. walla bak bu adamı da tanımıyorum. yapma abi, elini ayağını öpiyim. sülün bensiz ne yapar abi? *
http://videogaleri.hurriy...deo.aspx?s=5&vid=1661 *
insanlar kendini ne hallere getirebiliyora en güzel örnek . yazık . . .
(bkz: tokat manyagi yapmak)
(bkz: samar manyagi olmak)
(bkz: şaplak manyağı olmak)
caneri benim gibi daha önce askeri hastanedeki doktorlardan bi kaç yıl daha tecil alabilmek için yalvarırken ve "ben hastayım komutanım. ben psikopatım komutanım, ne olur beni göndermeyin tedavi olayım komutanım" derken görmüş olan biri için süpriz olmamış bir olaydır.
bir delikanlılık efsanesi, genç kızların gönlündeki tahtın sahibi sayın caner'in karizmasının yerin dibine sürüklendiği olaylar silsilesidir. bir tokat, bir tokat daha... caner efendi bey oğlumuzdan arka arkaya özürler; ve fakat dayağın cennetten çıktığı realitesiyle karşı karşıya kalınış.
olayın gerçek mi kurmaca mı olduğu tam olarak bilinememektedir. *. görüntüler yakından incelenirse tokatların hedefi bulmadığı görünüyor sanki. türk filmi tadında belki de... *
geçen hafta yaptığımız mahalle maçında aşağı mahalle kalecisi caner in kova görevi görmesi sebebiyle takım arkadaşlarının giriştiği eylem. spesifik olmak güzel şey vesselam.
kurgulanmıştı ve başarıya ulaşmıştır. sözlükte sol framede olması, tvde hemen her kanalda yeniden yer alması için kurgulanmıştır. canere dayak attıran biri bunu neden çeker ve çektiği bu kaset nasıl basının eline düşer.

(bkz: oyuna gelme anne)
döven arkadaşları çok kıskandığım olay...
(bkz: bir caner klasiği)
(bkz: hep dayak yemedim ben de vurdum)