bugün

pavalı köpekler ve Feto cu yalakları Memnun eden cezadır.
Omo tff bosoktoso kolloyor.

Siktirin gidin lan, sırf bu algı operasyonunuz yüzünden, beşiktaşa abartılı cezalar veriliyor.
Bir kere orospu çocuğu dese şenol güneş te olduğu gibi raporları değiştireceklerdi.

Caner zorla ceza yedi. O da 6 maç.

Rvp dil çıkardı,

Melo tweet attı 3 maç.

Fatih terim yere su şişesi attı 9 maç.

Sonra beşiktaş doğranıyor. Evet cezaları doğranıyor çok güzel bir şekilde.

Şimdi bunları dedim diye gelecek kimi orospu çocukları sarışın kız kardeş falan diyecek.

Bunlar gerçekler kalıbını siktiğimin tinercileri.

insan olanlara lafım yok.
hakeme art arda 3 defa ana baci küfür eden efendi beşiktaş takımının oyuncusunun 6 maç ceza almasıdır.
az bile.
umarım akli başına gelir ama hiç sanmıyorum.
Bir tek caner küfür eder falan diyen bjkli arkadaşlar olmuş, kardeşim sövmenin de adabı var, avaz avaz o.. ç... diye bağır adamın arkasından koşup. O da dönüp kart bile vermesin. 6 maç fazla geliyorsa şenol hocaya verilen 1 maçık eksik kalan kısmı olarak düşünebilirsiniz.
doğru cezadır.

futbolcu t.d fark etmez bu biçimde cezalar caydırıcı olmalı.

caner erkin beşiktaşa faydalı olmak istiyorsa futbol oynasın.

çenesini kapasın ve şu son 4 maçtır kazanamadığımız ligde götünü yırtarcasına futbol oynasın.

futbolcu geveze olmaz.
Günah keçisi ilan ettiler çocuğu.

Tff beşiktaşı kolluyor mhk beşiktaş ın oyuncağı diyenin ta amına koyayım.

Yapılan dünyanın en büyük orospu çocukluğudur.
6 hecelik laf için 6 hafta.
yaptığı terbiyesizliktir ama özet geçmesi iyi olmuş.

indirim yapılır kesin.
2 kelime için 2 hafta makul bence.
Az bile verilendir. Evet.
caner erkin şayet 6 maç ceza alabiliyorsa sırf tv görüntülerinden ötürü,
diğer şahsiyetsizlerin de ceza almaları gerekir diye düşünüyorum dedirten olay.
şenol güneş de aynı küfrü etmişti.
ayriyeten, hakem madem maçta duymamazlıktan geldi ve atmadı caner'i
o zamanbu hakeme de en az 20 maç, maç yönetmeme cezası verin de görelim.

not :gs
hakeme yabancı madde atıp yaralanmasına sebeb olan cincon taraftarına ceza yok klübe çerez cezası verilmiş 250 bin tl evet şaka gibi.

yıllardır volkan ayısının ve emre beleşoğlunun hakeme ettiği küfürler serbest ceza yok ama şarışın kız kardeşlere sorsan tff bosoktoso kolloyor.
Ya caner’e verilen cezada bi sıkıntı var ya da şenol güneş’e.. ben anlayamadım bu federasyonu toplumsal tepkiye göre ceza veriliyor..
2 senedir şampiyon olurken Caner mi vardı len.
Pavalı köpeklev istedi diye atlar ölmez.
Hahahasktr evet.
hakettiği cezadır.. beşiktaşlıyım..

ama adalet var mı yok?

fb - gs maçında hakemin kafasını patlatanlar ceza almadı..
kadıköy'de yedek kulübesi arkasındaki taraftarlar şenol güneş'e 70 dakika ana avrat küfür ettiler ceza almadılar. öyle küfür ettiler ki sokakta cinayet sebebidir.

yani adalet yok.
keşke assalardı amk. ne bu lan spor mu edepsizlik mi ? bir ömür boyu küfür etmeden nasıl oynadı alex, metin oktay, lefter vs.
bir beşiktaşlı olarak söylüyorum hakketti. gs’ın 6 maç saha kapatma cezası alması gerekiyor.
görsel
tff yine beşiktaş'ı kolluyor 6 maç ceza az verilmiş 10 maça çıkarılmalıdır.

ağlayın kuşlar.
ben sporcunun zeki cevik ve ahlaklisini severim. M.Kemal ATATÜRK. boyle ahlaksizlara lisans bile vermeyeceksin.
türk futbolunun kısa net bir şekilde özetidir. Sonra neden futbolda gelişmiyoruz?
Beşiktaş futbol federasyonunun daha sonradan 4 maça indireceği cezadır.
fetö hala türk futbolunun içinde ve hala aktif. bunun başka açıklaması olamaz.

bu ceza değil resmen saldırı.
avrupada oynayıp, türkiyede yatan bir takıma az bile. beşiktaşlı olarak haklı karar diyorum.
şu cezayı atiba alsa ben de isyan ederim.

ama volkan emre burak arda caner gibi adamlara bu cezalar müstehak, bunlar kendilerini kabadayı zanneden, asan, kesen, adamlık edebiyatıyla, milyon dolar cukkalayıp, siyasete falan bulaşıp, top oynamak dışında her boku yiyen adamlar. bunlara caydırıcı cezalar verilmesini destekliyorum. efendi olacaksınız oğlum, yoksa böyle o kabadayı götünüzü kanunla keserler.
açıkçası caner i sevmem ama bu ceza başka kimselere verilmeyeceği için açık açık orul orul ooooo....... çocukluğu yapılmıştır...