bugün

ideal kız modelidir. yirim.
hemen alinip, yar edilesi insandir.
bir de evinde eski camel zulası bulunduruyorsa, tapınılası kızdır.
en az camel içen erkek modeli kadar dikkat çekici ve hoş olan kız modelidir.
can babayı* getirir akla.
daha karşılaşmadığım, karşılaşsam da 'bi sigara versen hocu'' diyeceğim kız modelidir.
birde izmaritini çıkarıp içen modelleri var ama az üretilmiş onlardan.
kultablasi yalamis gibi kokan kizlardir. opusmem.

edit: yahu zorla mi? opmuyorum ulan, kapima gelseniz de opmuyorum!

edit 2: tamam lan gel, ben de normal sigara iciyorum artik.
(bkz: yedik onu biz) * *
Eski Camel' ı varsa bohçanı topla gel kız bana denilesi hödö.
sigara istediğinizde paçayı sıyırıp, paketi çoraptan çekebilecek kız modelidir.
talep ile arzı fazlaca olan kız modelidir. yakından örnekleriyle birlikte gördüğüm bkz: yedik onu biz vakasıdır. stresi alır, kan yapar.
çekici gelen kızdır .
winston fiyatı ile camel fiyatı arasında ki farkın azal masından mütevellid cıoğalan kız modelidir.
Bulunduğu an sevgiliniz olmasını isteyeceğiniz kız modelidir. Sayıları çok azdır ve özeldirler.
camel içen erkek modeli ile flört edebilir. bunun için hiç bir engel yoktur.
olayı bilen kızdır. aferin.
sigara içen kızlardan nefret ettiğim için asla çıkmayacağım kız modelidir.
sigara içen kız, yeteri kadar iticidir, camel içen kız bir kaç kat daha itici olacaktır. anne olacak, çocuğu sağlıksız doğacak annelere de buradan selam ederim.
bir dal var mı sorusunun yöneltilmesi gereken kızdır.
ağzının tadını biliyordur. ağzından öpülesi şey seni.
eski camel'dan sonra cameli ve sonrasında sigarayı bırakmış, uğruna ölünesi ve bir büyük açılası kızdır.
(bkz: ben)

kültablası gibi kokmak ne demek yahu insan dikkat ederse kokmaz öyle abartmayın. He günde 1 paket sigara bitiriyorsa ona birşey diyemem tabi.

bu arada az da olsa sigara içiyoruz üstelik camel. Bizi niye kimse farketmedi diye düşündürdü yazdıklarınız.

(bkz: talihim yok bahtım kara)
gelecekte akciğer kanseri olma ihtimali yüksek kızdır.
(bkz: dişi kurt)
camel içen erkek tercih eden kız olabilir bu. aslında pek bi özelliğimiz yok çok fazla camel içen hatun var artık ama gene de o paketi çıkarıp masaya koyunca birilerinin gözleri ışıldayıp bi şaşırıyor. güzel oluyor.