bugün

7 canlı camoka'ya genital bölgesini gösteren bir kız durumu var ortada sanırım?!? sorunsalı.

(bkz: sözlük sözlük olalı böyle yazar görmedi)
(bkz: işten çıkarken adama ingilizce am günü yağ)
(bkz: camga genital bölgesi am günü yağ) gibi bi şeye dönüşmesinden korktuğum başlık. d ve g de çok uzak değil aslında. *
(bkz: jenga)
(bkz: artık geç oldu haydi yat sen)
kelimenin doğrusu tanga'dır.
"tanga genital bölgesini..." şeklinde olması anlaşılabilir.
(bkz: am günü yağ)
camga, cemal nalga'nın kısaltması olduğundan, basketbola ilgisi rahatlıkla anlaşılabilecek kızdır.*
traşsızdır.
tersten bakıldığında öğretici özelliği ortaya çıkan kızdır.

(bkz: traş adama şart)
konyalı amının altıgen olmasından kaynaklanan vaka.
camdan kasıt web cam ise para karşılığında gösteren bir çok kız * vardır.
camda deyince otobüs camı sandım ilk, sonra pencereden gösteriyor sandım. en sonunda webcam'in kastedildiğini anladım. tabii bu girdiyi ne anladığımı belirtmek için yazmıyorum. yoksa yazıyor muyum? yazdım işte. heh, bu kız var ya bu kız. bana göstermemiştir. kime göstermiştir? muamma. belki sevgilisine. peki beni ilgilendiriyor mu? hayır. etik yönünden inceleyelim, önüne gelene gösteriyor diyelim. sohbet kanallarında tanıştığı, doğru düzgün tanımadığı heriflere gösteriyor diyelim. farzedelim yani. ne oluyor o zaman? bir yozlaşma, bir ahlaksızlık mı? bir azmışlık var, bu azmışlığın kaynağına bakmak lazım. yaşanılan kültürün ve toplumun dayattığı davranış biçimlerinin, internette görme imkânına eriştiğimiz dünyanın farklı yerlerindeki davranış biçimleriyle çatışmasından etkilenen bir kız olduğunu söylemek oldukça bilimsel olur. ama durum öyledir. neyse, bu kadar cümleyi hak etmiyordu bence bu kız.
(bkz: anlaşılmadı merkez)
kendi tercihidir.
(bkz: nasıl yani)? sorusunu sormadan bakmayınız.