bugün

aferim lan kerhaneciler şimdi adam olyonuz..
gene ilk önce xbox oyun konsolu almış.
yarın ön sipariş vereyim bari xbox one dan.
26 nisanda tanıtım videosu yayınlanacak olan oyun.
Milyonlarca insanın hayatını değiştiren dünya savaşından binlerce hikaye çıkabilir. O nedenle aynı cephelerde yeniden mücadele edecek olmak kötü değil. Aksine hikayeler birbirini tamamlarsa çok zevkli bir oyun görebiliriz.
ikinci Dünya Savaşı temalı oyunların yağmur gibi yağdığı, artık bıkkınlık getirdiği bir dönemden özlemi çekilen bir döneme geldik. Cod wwii bu hasreti bitirmek için geliyor. Eğer tutarsa yine her metrekareye bir benzer oyun çıkar, insanlar bıkar, sonra yine uzay çağı en sonunda tekrar WW ii... Bu döngü devam eder gider.
çok tarih araştırdım okudum ancak beni en çok heyecanlandıran, en çok geren, aynı an da en çok üzen bir olay olmuştur ikinci dünya savaşı.

bu yüzden yeni efecklerle bıkkınlık vereceğini düşünmediğim oyundur. bakalım.
Cod 2 de patates fırlatmak bile o sikimsonik uzayda geçen cod serisinden kat kat zevklidir.
Tanıtım videosu yayınlandı.
https://youtu.be/D4Q_XYVescc
Zombi modunun da olacağının açıklaması yapılmış.
2. Dünya Savaşını konu alacak bir oyun. En merakla beklediğim oyunu olacak bu serinin. Ayrıca Nazi zombi asker öldürme modu da olacakmış.
Merakla ve heyecanla beklenen oyundur. Uzay temalı oyunlardan bi sik çıkmayacağını anlayan oyun dünyası sonun da çareyi 1. Ve 2. Dünya savaşların da arıyor. Call Of Duty 2 resmen dönemin şaheseri. Sen o seriyi bırak, git saçma uzay temalı oyun yap. Ne pok yerseniz yiyin diyesim geliyor ama... insan bekliyor işte (bkz: swh)
Vallahi ww2'den gına geldi. Bıktık artık. Zaten her oyun ABD propagandası. Sanki bir tek kendileri savaştı.

Nazilerin gözünden bir oyun yapsalar keşke. Farklı bir açıdan oynamak, farklı​ silahlar kullanmak istiyoruz.
battlefield 1'in yanından bile geçemeyecek sikindirik oyun.

edit: bu nicedir böyledir. bf sürekli cod'un eline vermektedir. bf oynayınca kendimi asker gibi hissetmekteyim. cod gerçekçilikten çok uzak ve bu yüzden kaybediyor.
sledgehammer games tarafından tasarlanmış bir bulmacası olan oyun. an itibari ile reddit kullanıcıları verilen ipuçlarını çözmeye çalışıyor. ayrıca, bahsini ettiğim bulmacalar detay sayılabilecek teorik bilgileri de öğretiyor. örnek olarak 2. dünya savaşı esnasında Kraków‘daki Czartoryski Müzesi‘nden 1945 yılında çalınmış olan raphael isimli genç adamın portresi, 1941 yılında düzenlenen barbarossa operasyonu gösterilebilir.
Efsanenin dönüşü olacak oyundur. Bf'ci bebeleri kudurtmuştur.
Gayet güzel bir oyun olucaktır. Yazın almayı planladığım ps4 ile alıcağım ilk oyunlardan biri olucak.
Normandiyaaa.

Guzel olacak oyundur.
Fragmandan anladığımız kadarıyla cod 2 'nin yeni nesil grafikli hali gibi olmaktan öteye gidemeyecek oyun. Tabi ki güzel bir grafik ve farklı bir hikayeyle cod 2 oynamak bile heyecan verici.
Ben ve daha birçok Call of Duty tiryakisinin heyecanla beklediği oyundur.
en son modern warfare de bırakmış olduğum seridir. bana göre ondan sonra daha iyisi gelmedi. oyunları takip eden birisi olarak şu anda kaçıncı seri olduğunu bile bilmiyorum.

(bkz: o derece)
Sledgehammer yaptıysa bok gibidir zaten.

Yetiş ya infinity ward.
Eskilerin tadını vermeyecek olsa da çıkardıkları advanced Warfare, ghosts, black Ops un 2. Ve 3. Oyunu saçmalıklarından iyidir.
Multiplayer deki war mode u çok sevdiğimi söyleyebilirim. 2. Dünya savaşını özlemiştim. Ww2 yi beğenmeyen bf1 çakması olduğunu söyleyenler var. Oyun 2014 yılında geliştirilmeye başlandı. Bf1 ile alakası yok. Sırf süngü var diye bf1 kopyası demek saçma. Red orchestra, moh pa da da süngü var. Bf1 de oradan çakma o zaman. Saçma yorumları ve karşılaştırmayı bir kenara bırakın. Bf bir geniş alan oyunudur. Cod ise dar alan ve sadece liderler araç kullanır mantığı ile ilerler. 2 sinide sevin 2 side güzeldir. Çıkacak en iyi 3. Cod oyunu gibi duruyor. Grafik deyip de durmayın. Biliyorum ki bir çoğunuz bf1 i lowda 20 FPS alıyor diye şükrediyorsunuz. Yani ultra grafikler yerine göz yormayan akıcı grafikler olmalı. Lekelemeyi bırakın da oyunu alın oynayın tecrübeleyin.
Açık beta'dan geliyorum. ÇÖP. Tıkış tıkış haritalar, 2000'lerden kalma koşma animasyonları, açma sapan silah sesleri...
Fevkaladenin fevkinde bir çalışma olmuş activision ailesi gene dokturmus vallahi. Sistem gereksinimleri gerçekten dudak ucuklatiyor. Bizim emektar görmesin bunu üzülür garibim.
Guzel olmus guzel. Story modu gayet akici.
güncel Önemli Başlıklar