bugün

bilerek ve isteyerek çakma bir ürün giyip utanmadan sokakta dolaşabilen, ahmak insandır ve evet 2. sınıftır kendisi. bir insan neden sahte bir ürün giymeyi tercih eder? anlamak mümkün değildir. paran yoksa marka bir ürün almak zorunda değilsin ki! çok ucuza levi's kalitesinde ürünler bulmak hiç de güç değil, hele ki türkiye gibi tekstil ülkesinde ama hava atacak ya kıro kardeşimiz...yokedilmelisiniz derhal.

edit: çakma ürünlerin müptelaları birer birer çıkıyor.
(bkz: saçmalamak)
hiyerarşik sınıflandırmada markaların etkisi .yazarın tepkisi .*
insanları kıyafetlerine göre sınıflara ayıran üçüncü sınıf insan(?) kadar göze batmayan insandır.
(bkz: ver parayı da orijinalini giysin)
soyut olan bir isme para veren insandan daha zeki olan insandır. herkesin kendi keyfidir. ama tabi dünya para verip onun ucuza aldığı kotun aynısını alan burjuvanın aptalca eleştirilerinin hedefi olmuştur.
(bkz: genç burjuvalar rahatsız)

(bkz: sınıf kelimesini niye kullanmadım bil)
(bkz: yok böle bişi) (bkz: çünkü)

son olarak:
(bkz: bi siktir git çay koy)

ha bi de:
(bkz: sözlük bana levi s al lan allahsız)

edit: illaki levi's olacak diye çakma alanları hiç yazmıyorum bile
senden benden farklı olmayan sıradan insandır.

Aksini düşenen kişi ise;

insanları giyim kuşamlarına göre (türbanı da geçtik artık şimdi sıra kotta) sınıflara ayırabilen, düşünce özürlü, mantık özürlü, zeka seviyesinde geriliği anlayabilmek için uzman olmaya gerek bıraktırmayan durumdur !

(bkz: sana ne kim ne isterse onu giyer)
(bkz: insan giyimi için senden izin mi alacak)
(bkz: sen kimsin)
hakkında bu kadar entry girilince borç harç bir şekilde orjinalinden edinerek sınıf atladığını sandığım...
madem levi's alacak paran yok, sahtesini niye gidip özellikle alıyosun? git başka pantolon al. dikkat ederseniz özellikle diyorum. he pazarda görmüştür, beğenmiştir, markası zaten önemli değildir, onlara lafım yok. ama özellikle gidip sahte levi's alanlara gıcığım kardeşim.
(bkz: vay aşşağılık vay)
ajitasyon yapmanın sınıflandırma ile aynı kefeye girebilecek kadar basitlik koktuğu gerçeğinden yola çıkacak olunursa, sadece özentiden ileri gelen bir gerçeğin insanıdır.
illa ki belirli bir marka ürünü giyinmek insanı insan yapmaz, düşünme yetisi olmayan ve bu tarz polimiklere özne insandır.
canı levi's markasının bir ürününü giymek istemiş, çok beğenmiş bir modelini , yada özenmiş giyemediği için arkadaş ortamındaki öküzlerce belki de dalga geçilmiş , nedeni bizi ilgilendirmez , ama levi's marka kot alacak parası olmadığı için çakmasını alan kişidir. bunu hangi sebeple olursa olsun eleştirenlerden gözümüzde kat kat değerli kişidir zaman zaman...
başlığa bakılırsa sorunumuz çakma levi s giyen ikinci sınıf insandan ziyade insanları giydiklerine göre sınıflandıran insan olmalı. ama ne başlığın ciddi olabileceğine, ne de böyle bir düşünce yapısının varlığına inanasım gelmiyor.
(bkz: çakma ürün satmak kanunen suçtur)
(bkz: çakma ürün giymek kanunen suçtur)
(bkz: ne çok hırsız varmış)
(bkz: orjinal levi s giyen çakma insan)
ne insanlar gördüm üstünde levi's yok. ne levi's ler gördüm içinde insan yok.
çakma yada gerçek, önemli olan kişinin üstüne yakışmasıdır. yakışmıyorsa prada, armani * giysen kaç yazar.
insanları düşünceleriyle değil de; kıyafetleriyle, dış görünüşleriyle değerlendiren insanın genellemesi.
boktur.
kişi yıllardır götüne göre rahat bir pantolon bulamamış olabilir.
tam o sırada pazarda rastladığı kotçuya umutsuz bir şekilde yaklaşır. pazarcının uzattığı kotu eline alır az sonra hayatının en rahat kotunu giyeceğinden habersiz geçiriverir. o da ne cuk oturmasın mı. şöyle bir eğilir kalkar şahane hem de levis çakması daha ne olsun.
(bkz: çakma insan)
(bkz: levi s giyen özenti insan)
(bkz: çakma levi s giyen ikinci sınıf insan)

şu durumda;

(bkz: oglum ne giycez lan)
(bkz: cakma k lazim)
(bkz: cebinde bes kurus olmayan levis sahibi)
oeh diye tepki verdiren kaliplardan bir digeri. sozlugun a.q.maya birebir.

mutlak suretle (bkz: y yapan x inci nesil z).
(bkz: orjinal levi s giyen birinci sınıf enayi)*
güncel Önemli Başlıklar