bugün

instagram'da işaret dili ile şarkı söyleyerek ünlü olan hatun kişisi. Asıl mesleği hint kınası tasarımcılığıdır. Ayrıca instagram üzerinden reklam yaparak parayı vurduğunu düşünüyorum. Ey sosyal medya sen nelere kadirsin.
soyadı gerçek mi?
yoksa o da bir sosyal medya fenomeni olması nedeniyle bir tasarım mı?

not: gerçekmiş...
Ingiltere kraliyet soyundan galiba.
Yalnız soyadı ateş ediyor.
kim bu türbanlı. 639 bin takipçiyi nasıl yapmış merak ettim.

http://www.hurriyet.com.t...1378751&utm_term=post

hem bu sonradan görmeler akp zamanında çıktı. yazık.
bunun gibi çok vardır. dedikleri gibi milletin hakkini yiyerek bu hayatlari yaşıyorlarsa zehir zıkkım olsun. hayrını görmesinler.
ülke tv midir nedir burada cevap vermiş ben eşimden fazla kazanıyorum benim sosyal medyada şu kadar takipçim var falan.

ya şimdi neresinden tutsam elimde kalacak o adama üzüleyim mi sevineyim mi bilemedim.
"Bir yanda alıp başını gitmiş işsizlik, yoksulluk, toplu aile intiharları, diğer yanda şatafatlı bebek mevlitleri. Biz komşumuz açsa uyuyamayan, gören olur da imrenir diye otobüste simit yiyemeyen bir toplumduk. Dayanışmacılığımızla bilinirdik. Değerlerimizde aşınma oldu. Bebek mevlidi, bebeğe tek taş yüzük takmalar, yeni yetme islamcı burjuvazimizin bir görgüsüzlük örneği. Emeğiyle, topluma değer katarak para kazanan kişi böyle bir görgüsüzlük yapmaz. Görgüsüzlük çürümüş sınıfların davranışıdır."
kendini kraliçe zannediyor bu mal. Birilerine özeniyorsan zeynep ve volkan Demirel çiftine özen görgüsüz kadın. gidip çocuğunun mevlidine, yaş gününe her neyse iki kula tekerlekli sandalye gönder git afrika da su kuyusu açtır falan. üstelik hint kıyafetli kız oynatma parasına, ledli davul parasına, mevlid çekim ekibi parasına yaptırırsın bunları. bu her kesim için gerekli arkadaşlar ( burası çok önemli) gidin böyle hava atın alkışlarım helal olsun övünmeleri yeridir derim. yeter ki birilerinin yüzü gülsün reklam da olsa. selam ve dua ile.

edit: saat 05:10 da bile nasıl nefret ettiysem entry giriyorum.
Eşimden çok kazanıyorum ve vergisini veriyorum demiş..

Ufacık bebeye pırlanta yüzük almış falan..

Zaten bir kızın adı Büşra ise ondan korkulur ağa.