bugün

doktor,başbakan diye cevap verilir kasap veya manav olunur.
+büyünce ne olacaksın
-fırlama olcam
+sen olmamışsın yavrum teknoloji ilerledi doğumdan sonra da kürtaj yapılabiliyor artık bunu babana teklif et.
"Hayattaki en güzel şeyin çocuk olmak olduğunu bile bile, neden sorarlar ki "Büyüyünce ne olacaksın" diye."

Can Dündar
Berbat bir soru, küçükkende kararsızdım her sorduklarında karar değiştirirdim.
Küçükken çok sorulan sorudur.

Cevaplar yaş sıralamasına göre:

Büyüyünce ne olacaksın tatlım?
3 yaş: anne olcam
5 yaş: balerin olcam yada doktor yada bale yapan doktor, olamasmı? Oluy.
8 yaş: şarkıcı
10 yaş: bilmiyorum.
15 yaş: sanane! (Ergenlik tabi)
Şuan pipime sorduğum soru. Gavat sabah sabah büyüyüp ne olacaksın?
verilen cevapların gelecekte tutmadığı soru. vakt-i zamanında doktor olacağım derdim. tıbbın 6 yıl sürdüğünü duyunca mimara çevirdim. puan yetmeyince de elektrik elektronik seçtim. hayat dediğin hayallerle örtüşmüyor işte.
Bebek bakıcısı derdim hep.
Onu bunu bilmemde yillardir bizimkileri dolduran komşunun o meşhur yeğenini buldum.bilgisayar muhendisi olmuş gor bak vs vs.
Adami buldum tuzlada internet kafesi varmış.
Dedikodu yapanlara ölüm
Yasasin seferogullari.
Sınavı atlattıktan sonra buraya yazacağım arkadaşlar. Sisteme göre sınavdan önce hayal kuramıyorum.
şu sıralar sorulmaması gereken soru. çünkü, çocuk büyük ihtimalle irlandalı olacağım der.
Buyunce cola alirken 30 esnafi dovecem zaaaat .
Onlarca canın gittiği ülkemde "ziyan" cevabı vermemiz gereken soru.
"Karı." Şeklinde cevap vereceğim sorudur.

Ne kadar da anketçi bir başlık.
kaportacı olcam .
Önce Tıpı bitirip diplomayı alacam sonra bi inşaatın önüne gidip Yazı tura atacam.Yazı gelirse doktor,tura gelirse inşaat ustası olacam.
Ilk okulda doktor lisede muhendis universitede ögretmen ve suan universitenin sonlarina dogru sadece bir is olsun istiyorum .
ilkokul birde matematiği çok seven çocuğun "doktor" diye cevap verdiği sorudur. Ortaokula geçince yerini gazetecilik almıştır. 8. sınıfta bir belirsizliğe girip "uff bilmiom ben yha. s . s " tripleri ile cevaplandırdığı sorudur.
Sonuç: Komşular ve anne babalarca verilen en güzel karar sağlık meslek olmuştur. Devlete kapağı attın mı ohhh rahat. Bizede torpil geçersin artık. Lise 3 te staja gittiğin hastaneden komşuya randevu almak ve akabinde küfürle sonuçlanmıştır.
astronot olcam ben uzaya çıkcam siz hala memur ehehhehehehheh.
Küçükken istisnasız her çocuğa vereceği cevaba göre dalga geçmek için sorulan sorudur.

O çocuğun büyüyene kadar ne olacağına dair 130 kere fikri değişecek. Bu soruyu soran insan gördüm mü ağzının ortasına çakasım gelirdi küçükken.
Büyük olacağım.

Hahaasiktir cevaba bak resmen kapak.
Büyümeyeceğim.
ziyan olacağım.
(bkz: adam)
Futbolcu.