bugün

27.07.2021 saat 17.00 de istanbul'da yapılacak miting kendisi adamlar gitmiyoruz diye pankart hazırlamışlar. Düşünün acıdıgınız yetim dediğiniz insanlar daha şimdiden bize kafa tutuyorlar.çok değil yakın zaman da hak hukuk diyecekler ve silahlanacaklar.

https://galeri.uludagsozl...suriyeli-mitingi-2171049/
Biz milletten mülteci karşıtı miting bekleyelim.

Araplar hemen organize olup miting yapıyor hahaha.
katılım ne kadar yüksek sayıda olursa o kadar iyi olacaktır. yenikapı veya maltepe miting alanlarında yaparlarsa oradan denize dökmek daha kolay olur. marmaradan yüze yüze yunanistana geçerler yunanlılar ile kader birliği yaparlar denize dökülme mevzusunda.

araya birkaç bin tanede mülteci aşığı malum kesimden tip eklense daha bir güzel olur bir taşla iki kuş.
O miting meydanına 1-2 f16 uçak uçsa fena olmaz aslında, özlemişlerdir.
Bu işin sonu kötüye gidiyor. Buna karşılık Türk vatandaşlarının cevabı ağır olmazsa gelecekte kan dökülür.
sike sike gideceksiniz orospu çocukları.
sizi bu millete musallat edenler ile birlikte tarihin tozlu sayfalarında yerinizi alacaksınız.
Kendilerinden iyice iğrendirdiler. Millet şu an Suriyeli adına bile tahammül edemez hale geldi. Bunun sonunda Suriyelileri ülkemizden def edeceğiz. Bunun başka yolu yok!
Yakında ermeniler gibi dünya kamuoyuna "türkler bize soykırım yaptı dedelerimizi topraklardan sürdü ühü." Derlerse de şaşırmayın.
federasyon verelim. ülkenin anahtarını verelim size. gitmeyeceklermiş sovyetler bizim soydaşlarımızı gemilere doldurup karadenizde gemileri batırdılar ya güzel taktik demi.

ben birşey demedim daha bak dava açma şirin çocuk :^)
ne beklıyordunuz adamlara her alanda ırkçılık yaptınız
sokakta yuksek sesle konuşsa gelıp sosyal medyada yuksek sesle konusan surıyelı dıye ırkçı başlıklar açtınız
adamlar denıze gırse surıyelıler denıze gırıyor bız gıdemıyoruz diye ırkçı başlıklar açtınız
adamlar su bıle içse yolda gorsenız onun bıle ırkçılını yapıyordunuz
nefes almaları bıle sıze fazla gelıyordu o multecıydı nargıle ıcemez sıgara ıcemez işe giremez hep bu kafadaydınız ve bunlar sosyal medyada olanlar adamlar belkı gunluk hayatta nasıl ırkçılığa maruz kaldılar

hadı gelın sımdı eksıleyın bende o arada mobil bankacılığıma girim her ekside bakım kaç tl param gıdıyormus ahahaha.
Çok ezildik diye dağa da çıkar bunlar!
"ne beklıyordunuz adamlara her alanda ırkçılık yaptınız"

her alanda derken mesela ben spor alanında ırkçılık yapmadım bilim alanında da keza.

adamlar fiyat kırarak her işe girdiler. hepsi 5-10 çocuk yaptı kimse sesini çıkartmadı. ülkede işsizlik artarsa bu insanlar suça bulaşır. türkiye' de suriyelilerin kılına bile zarar verilmedi bu insanlar almanyada olsaydı sokaklar ceset kaynardı. biz avrupa kadar vahşi değiliz kıymetini bilin türk insanının siz bizim ülkemizde bizim hayatımzı bitirdiniz ama biz sizi beslemeye devam ettik.

bu adamlar bu ülkeye girerken oylama ile mi girdiler. sizin gibi arkadaşlar suriyeliler üzerinden ne oyunlar oynandığını bilmiyorlar ki zaten sen o insanlarla aynı sokakta yaşamak zorunda olmayan bir arkadaşa benziyorsun. mobil bankacılığında paran olduğuna göre :^)
Geldiğiniz yoldan paşa paşa gideceksiniz. Bu millet sizin pisliklerinizi çekecek değil.
Zrall orada mısın evladım? Sen de mitinge git ama en ön sırada ol tamam mı?
siktimin yamyamları.bir kürt olarak türk kardeşlerime kimse defolsun diyemez.

bu ülkenin tapusu kürt ve türklerindir amk.herkes haddini bilsin.
allahim pek dua etmem ama o mitingin oldugu alana bir ucak, ne bileyim, bir uydu, goktasi falan dusse. Ve leddalin,amin.
akepeli ve mhpliler ellerinde çekirdek mitingi izlerken, chpliler miting karşıtı tweetler atmakla yetinecek ve olaylar görmezden gelinerek üstü kapatılacak.
Gelecekte yenikapida yapacaklardir.
Anca sigarlar.
Güle güle size güle güle güle güle size istemeseniz de güle güle size 2023'te!
Alın ümmet kardeşiniz!
Şimdiden başladılar.
Gideceksiniz ulan!!
Akp Erdoğan ve mültecileri fonlayanlar tarafından organize edilen şeydir. Kimse hikaye yazmasın boşuna aslı budur.
sazan avında yakalanan sazanları göle tekrar salmayınız, sazan nüfusunun kalitesi yükselsin...
27.07.2021 saat 17.00 de istanbul'da yapılacak miting ve kendi ülkesini savunmayıp kaçanlar Türkiye’de bize gitmiyoruz diyorlar.
Bakın! Bu milletin belirli bir kısmının zeka seviyesini gösteren bir dramdır.
Miting için görselde verilen tarih 27.07.2021 saat 17:00 ve o saatte ve sonrasında bile yazılanlar!!!
sonuç olarak kıymetli bir büyüğümüzün de dediği gibi "vallahi bunlar eğitilmezdir".