bugün

ilk fırsatta gidip noterde bileti adınıza tescil ettirin.

kayboldu, çalındı, vs. tedirginlikleri yaşamayın.
Sözlüğü satın almak. Evet.
Kimseyi hatırlamamak tabi ki.*
hayal etmek güzeldir ama bu kadar büyük hayallere kapılıp daha çıkmamış bir şey üzerinden plan, proje yapmayın. hayallerle yaşayanı gerçeklerle sikerler.
bizim bi masa var mutfakta, böyle büyükçe bir şey. bak abartısız söylüyorum bir uçtan bir uca
çiğköfte, ne kadar çeşit ara sıcak, börek, meze varsa hepsinden
ne kadar çeşit kebap varsa hepsi, ne kadar çeşit etli yemek varsa, hamur işi varsa hepsinden
söylerim. evin kadınları yorulmasın daha.

dayımlar, teyzemler, bizimkiler çağırırım hepsini. bir güzel yeriz birbirimize hayallerimizden bahsederiz. şöyle hepsinin yüzünü bir güleç görelim. sonra parayı 5 e böler 4 aileye pay ederim. bir payda kendim alır hayalini kurduğum şeyleri yaparım.
ama yapılacak ilk şey dendiği için sonrasını anlatmıyorum *
Buyuk ikramiye bana cikmaz. Cunku bilet almam. Bilet almam cunku sans oyunlari zararli. Ha illaki ikramiye cikti diyorsaniz butun parayla gider tekrar bilet alirim. Bana ne amk baskasinin umut somurusuyle gelen paradan. Ben kendi parama bakarim.
hayallerimi satın alamazsınız ama ulen ..
am silmek yine am silmek daha çok am silmek .
Almadım ama hayallerim hazır. *

Öncelikle kimseye söylemem paranın bana çıktığını.
ispanya'ya tatile giderim.
Döndüğümde hemen üç beş tane ev alırım.
Bir de araba alayım. Artık otobüsler canıma tak etti.
Evden gelen paralarla da yine Avrupa turu yaparım.
Memleketime de arkadaşlarımı götürdüğüm zaman konaklayabileceğimiz güzel bir ev yaptırırım.
Evet isteklerim biraz bencilce olabilir. Ama istiyorum. Bu hayatta kendim için tek bir şey yapmak istiyorum.
çıkmayacak. almıyorum.
çıkmayacak çünkü bilet alamadım. ama hayal kurmak beleş olduğundan hayellerimi yazayım.
öncelikle babama bir range rover. daha sonra kendime binmelik bir captiva. okuluma yakın hoş bir ev. geri kalanına memleketten komple ev. aylık gelen kira parasıyla sürekli ev ve dükkan. yaş 30a vurmadan bir batı avrupa turu. Bide Japonya rusya amarığa.
cevabı zor değil,saniyesinde ispanyaya oturma izni kovalamaya başlardım.
büyük ikramiyenin isabet edeceği akplinin sözlükte, yanıbaşımızda bir yazarcık olduğunu anlamamıza vesile olan şeydir.

ya bir şey sormak isityorum piyango çıkması için akp genel merkezinden sıra mı alınıyor?
Parayı tahsil etmek.
çaktırmamak.
görsel

sonrasında karıyı boşamak.
büyük ikramiye mi çıkınca? Ay ben gülerim
Işe helikopterle gitmek.

Parayı bulunca işi bıraktı demesinler, iş önemli.
ev almak. Alabildiği kadar çok ev almak.
hepsiyle ev alıp kiraya vermek. sonra kiralardan gelen parayla bir daha ev almak. sonrada vuracam kırbacı vuracam kırbacı fıstık benim değil mi?
Akıl sağlığını muhafaza etmek.
Tourismo almak.
güncel Önemli Başlıklar