bugün

müslümanlığın gereğidir.
sağda solda duyar kasmakla olmaz bu işler.
gidin halep'e ve din kardeşlerinizi, mezhep kardeşlerinizi kafirlerden kurtarın.
ne bekliyorsunuz?
hadi, sen hala burda mısın hacı amca? bırak duayı icraata geç.
ne o?
korkuyor musunuz yoksa?
götünüz mü yemiyor?
siz hayırdır?
reis isterse aksam namazini sam'da kilariz diyen tipler gitsin once.
Biz tarih boyunca butün kafirlerin amına koyduk
Bununda koyacağimizdan şupheniz olmasın.
Niz firavun'u.nemrut'u. Ebu cehil'in amına koymus milletiz.
Bu çerez.
Koyacagiz sabredin. Zamanı gelince.
Sizde göreceksiniz.
Bakalım zaman sizi mi beni mi haklı cikaracak.
Hep beraber göreceğiz.
Suriye ile uçak krizi yaşadığımız zaman "Türkiye ırak ı bombalıyor, orda terörist kalmadı, hepsi Suriye de, oraya gitmeye, uçak uçurmaya götleri yemiyor herhalde" diye laf atanların şimdi yeni bir meydan okumasıdır. Sabredin amına kodumun evlatları, onlarında sizinde ananızın sıkılecegı gün gelecek.
Bugün Halep'i sapık ısid'in elinden kurtaranlar da müslüman.
Ancak tabii arzu eden bütün müslüman çeşitlemeleri gidip boyunun ölçüsünü almakta serbest.
Ulan önce kendinize yardım edin.

Onlar müslümansa senin halkında müslüman önce sen kendi halkına yardım et.

Sokakta fakir görseniz halini hatırını sormazsınız burda sırf siyasi bir olay diye iyilik meleğine dönüşmeyin.
destek verdiğim kampanya. gitsinler de burdaki çomar sürüsü bi azalsın şöyle bi rahat edelim biz de.
gidin ve ölün, dünyayı pislikten temizlemiş olursunuz.
Doğru bir söylem, bütün müslümanlar halep'e gitmelidir!

inşallah bir gün o uyanış, o dayanışma, o aşk da düşecek bu milletin evlatlarına. Zulüm altındaki tüm şehirlere, tüm halklara el uzatacak kudretimiz de olacak bir gün ve o gün geldiğinde burada köpek gibi havlayıp "hadi gidin" diye naralar atanlar da ezilecek ayaklarımızın altında. Şimdi ekranların arkasından konuşun bakalım terörist sevici, din düşmanı, vatan haini köpekler sizi. Zamanı gelince o klavyeler de bir tarafınıza sokulacak bunu iyi belleyin!...