bugün

Kızların ortak lafı. Butun erkeklerin gerek fiziki gerek dusunce yapısı olarak aynı olması sacmadır. Onlar sadece laf sokmak için derler bunu. Yandaki kız size baksa siz o kıza hiç bakmasanız bile bu lafı soyleyebilirler. Birnevi otomatiğe bağlanmışlardır.

(bkz: aynıyız a k var mı)
ama hedecan hariç.o bambaşka.hayatım, ruhum, bebeğim... şeklinde devam eden dişican lafı.tabi sonra hedecandan ayrılınca onun da farkı kalmaz diğer erkeklerdenn.
(bkz: bütün kızlar güzel)
http://www.komikaze.net/s...rder=1&komikazed=1407
bizim türk hanımlarından bazı saf kesimin asla kabul etmediği(yok canım benim ki hayatta yapmaz diip ertesi gün aldatan kocayı yakalayanlar) geleneksel erkek tanımlayıcı sözcük öbeği...
her erkeği tanıdın galiba sorusuyla kısa süreliğine paralize edebileceğiniz yurdum hatunlarının favori söylemidir. *
(bkz: bütün karilar ayni)
(bkz: bütün erkekleri çözen kız) demek ki o kadar deneyimi olmuş kızdır ayrıca.
(bkz: vay babağan anağan kemuğne)
erkeki; bünyedeki hormonlara bağlı olarak ortaya çıkan 2* farklı insan cinsiyetinden biri olarak aldığımızda (ki tanımı budur) gercek olan önermedir.
dolayısı ile aynı mantıkla bütün kızlar aynıdır önermesi de doğrudur.
eğer denek, erkeklerle aynı hormonal bünyeye sahip değilse zaten erkek değil kız (ya da ona benzer bişi *) olacaktır.
bitti.
- bütün erkekler aynı şekerim. hepsinin çükü var. bi tanesinde de kuku olsun yaa!
bir karikatürü akla getiren bir önermedir.

+ bütün erkekler aynısınız...
- nah aynıyız. surinamlılarda, jamaikalılarda bir organ var, evlat gibi... kundakla al kucağına, ohhh. bütün gün sev..
+ seviyesiz.
- sensin.
bu demeci verebilecek kadar fazla erkeği tecrübe eden kızı ayakta alkışlarım valla..
tutarsız ifadedir.

Bütün erkekler aynıysa, neden sürekli başkasıyla deniyorsun şansını güzelim. ha.
bütün kadınlar teker teker birbirinden farklıdır zaten.. evet, hıhı
şeklinde karşılık verilecek söylemdir..
(bkz: nerden biliyosun)
(bkz: hassiktir diyoruz hassiktir)
Nasılki erkeklerde " Anan hariç " durumu vardır, bu kızlarda babalar için geçerlidir..

+ off ya bütün erkekler aynı, hepsinin köküne kibrit suyu! hıh.
- hopp sema ayıp oluyor babamadamı.
+ yok canım baban hariç.
kızların erkeklere söylediği yalandır. açık açık tipini beğenmedim desene.
erkekler 7'ye ayrılır.
bir ergen söylemi. *
kadın klişesi.

bu sözler bugün öğle vakti bulduğum 15 dakika zamanda yemeğimi yerken yan masadaki kadınların sohbetinden masama sıçramıştır. diyemedim ki be amına koyduğum, be hatıra defterini siktiğim, selçuk şahin de erkek messi de; aynı mı amına koyim? aynı mı?
Yanlış bir genellemedir.
çok sığ bir söylemdir. kuyruk acısı olanların başvurduğu basit yollardan birisidir. ilişkide kendi hatalarını göremeyip hep karşı tarafı suçlayanların ağzından dökülen artık klasikleşmiş laflardandır.
hiçte değil hepsinin ayrı tadı ayrı kanı var. ben farklı olduklarını düüşünüyorum. ya mesela ametin yaşattıkları mehmetle aynımı oluyor. mehmetleyken ameti özlüyor insan ametleyken mehmeti. ikisini toplasan bir adam etmiyor. keşke bana 5 erkekle evlenebilmek gibi bi hak verilse. işte hayatımın en büyük hayali ve isteği. malesef sıkılıyorum. fark ve değişim güzeldir.