bugün

miss turkey 2012 yarışması güzellerinden. kuvvetle muhtemel derece alacaktır.
görsel
görsel
(bkz: olmaz bu)

açalya samyeli ve bir iki kızceğiz daha var orda. bu taze anca onların evine gündeliğe gider.
13. olucağını tahmin ediyorum. miss turkey 2012 ye katılan hatundur ayrıca.

hatta pek bi numarası olamayan sıradan bi tipi olan biri. daha güzellerini görmek için tıklayınız.
(bkz: olmuş bu) gayet hoş hatun.
zamanında en yakın arkadaşım olan, fakat sonradan bozduğunu düşündüğüm için uzaklaştığım şimdilerdeyse kızların gözdesi olan arkadaşımın ablasıdır. gerçekte görmedim, şimdi tozlu yollar adlı dizide yer alacakmış. başarılar dileriz, ne diyelim.
1990 yılında Manisa ilinde dünyaya geldi. 1.73 boyunda ve 50 kilo ağırlığında olan güzel oyuncu öğretmenlik bölümü mezunudur. Uzun süre dershanelerde öğretmen olarak görev almıştır.daha once Arka Sokaklar dizisinde rol alan oyuncu simdilerde sehrin melekleri adli dizide aslihan karakterini oynamaktadir.

görsel .
Şarkıcı Alişanın yeni sevgilisi .

Yeni yıl bizim için çok güzel olacak demiş;

görsel
bugün alişan ile düğünü olan kadın. Allah tamamına erdirsin. imam nikahlarını Nihat Hatipoğlu yapmıştır.
görsel

sonunda aileye girdi.
(bkz: vizyonsuzluk)
Kütahyalıdır.
başarılı desen değil. güzel desen değil. bekar mı desen, evli.
Alişan bile kendi soyadını kullanmazken, daha attığı imzanın mürekkebi kurumadan instagramda soyadını buse “Warol” dan buse tektaş’a çeviren ileride bize bir ilaydasu’nun annesi yazacak hanım kızımız. Ne olur eşinizin soyadı, çocuğunuzun annesi olarak değil kendinizden güç alarak bir kimlik oluşturun. Kamu spotu görevi tamamlandı.
Bu kız arka sokaklar dizisinde her zaman 3 saniye görünen repligi bile olmayan tipti.

Sırf kendisinden 15 yaş büyük alisan ile ün ve para için evlendi kim eski nisanlisina terligimi ayağıma kadar getirecek diyen birisiyle evlenmek ister ki?
şaka maka alişan yine en güzel karıyı kaptı amk.

görsel
Hayata 1 kere gelmişsin onda da Alişan ile evleniyorsun.
görsel

kadın dediğin böyle net olacak aga.

http://www.hurriyet.com.t...0917256&utm_term=post
kepçe kulaklı tipsiz kadın. buna güzel diyenin hormonlarından şüphe ederim.
çok tatlı diye bi program sunuyodu. nasıl beceremediyse hemen yerine başkasını getirmişler.
Alişan gibi birinden en fazla ne çıkabilir, iyi niyetli mal herifin teki ben bundan bi çocuk yapsam ilerde ayrılırım ben de zengin olurum önüm açılır, çocuk da para içinde büyür falan diye düşünmüştür net. Güzel kız tatlı kız sadece piyasaya girmesi gerekiyordu o da hamlesini yaptı..
Alişan ın hökümet nigahlı karısıdır.. namusudur.

görsel
Şu hayatta alişan’dan 1 çocuk yapmaktan daha kötü bir şey varsa o da 2 çocuk yapmaktır.
alişandan boşanıyormuş.

https://www.hurriyet.com....=t.co&utm_medium=post
güncel Önemli Başlıklar