bugün

bazen öyle olaylar ve haberlerle karşılaşırız ki burun direğimiz sızlamakla kalmaz adeta yüreğimiz dağlanır, mesela yakın bir zamanda yavru bir kedinin ön patilerinin ucunun kesilip patilerinin haşlandığı şeklinde bir haber okudum, bu haberi keşke okumasaydım dedim ve hemen haberi hızlı bir şekilde geçtim, bunu yapan bir insan olamaz, günümüzde ki psikoljik travmalar insan kılığındaki hayvanları nasıl canavarlaştırıyor, vahşileştiriyor, aslında devletin insanların neredeyse tamamını zorunlu psikiyatr tedavisinden geçirmesi gerekir ve sağlam bir eğitim, ahlak dersi de tabii topluma lazım.
Birisinin ayağının kokusu her yere yayıldığı andır.
göt kadar çadırda yanındaki hayvanın osurması.
gübre fabrikası ve ilaç fabrikasının yanından geçerken.
(bkz: şu an ağlıyorum)
bak şimdi karşılaştığım bir olay stajın hemen hemen 21.günü ortama alışma evreleri bilindik.. Arşiv odasına inilir ve kartonların arasında namaz kılan biri görülür. Bilemiyorum benim sızladı.
herhangi bir lisans programına yerleşemediniz yazısını osym sitesinde görmektir.
kızımdan babam ne zaman gelicek lafını duydugum zaman.
13 şehit haberinin alındığı an. daha doğrusu şehit haberinin alındığı an. hemde ne sızlamak, burnumun direğiyle birlikte kalbim, ciğerlerim, midem gözlerim ağzım bilumum heryerim sızlıyo.
soğuk bir havada yapılan maçta topun sert bir şekilde burna çarpması.
birisi sessiz attığı anda sızlar burun direğim..
keskin taze kan kokusu.
soğuktan da sızlar.
özellikle yaz günleri sabahları dolmuşta yaşanan durumdur.
(bkz: deodorant)
(bkz: lütfen)
bir labaratuarda denek hayvanı olarak kullanılan şempanzelerin otuz yıl sonra dışarı çıktıklarındaki sevinci gördüğün an.

http://haber.gazetevatan....gorduler/398460/30/Manset
ösym => dgs yerleştirme sonuçları => herhangi bir lisans programına yerleştirilemediniz => (puanım 279 evet burnumun direği sızladı) devam =>en düşük ve en yüksek puanlar=> ilahiyata yerleşen hödüklerin puan ve kontenjanları=> bilmem ne üniversitesi 260-250-240=> kontenjanları 20+20- 15+15=> halkla ilşkiler puanları=> 280-290 kontenjanları=> 5-6-7-8..(burnumun direği sızlamadı yandı kor oldu) sokarlar böyle adaletin içine lan.
bursa namazgah'ta bir arkadaşın bekar evi bulması sonucu bakmak için gittiğimde yaşadığım durum. mağara gibi bir ev acayip bir rutubet kokusu. gerisini siz düşünün. ki namazgah güzel bir semttir, o ev ne arıyor orada anlamadım.
burun direği kederden ve üzüntüden sızlar, yoğun veya kötü kokudan ise kırılır.
Burun ameliyatından çıkan kişinin söylediği söz:"Burnumun direği gitti ne yapacagım şimdi ben."
ağlamadan iki saniye öncesi.
Burnumuz tikandigi icin tuzlu suyu cektigimiz an.
maç sonrası soyunma odası.
babanın söylediği unutulmayan sözler sonrası andır.
yumurtalıklarını üşütmüş kadının kocasının başına pardon burnuna gelendir.
bundan 20 yıl önce kardeşim ile aynı odada kalıyorduk. kardeşimin en sevdiğim huyu tam uykuya dalmak üzelere iken sesiz ve derinden salardı. işte o an burnumun diregi sızlar ve uyku kaçar. sonrası kavga, gürültü.
Evladin caninin acidigi anlardir. Her anne bunu yasar, cani yanan evladindan daha cok acir yuregi.
güncel Önemli Başlıklar