bugün

Güzellerdir, çok net!
bence güzel olmasına güzel olan ama izmirli kızların yanında mikroskopla görülebilen bi yaratık olan bayanlardır. izmirli hemcinslerini kıskanmaları normaldir. cünkü onların yanında hiçbişeyler.
beyaz tenli, uzun boylu ve sıkı etli kızlardır. (bkz: pomak)
Hepsi candır. Çok severim hepsini. Benim bebeklerim onlar.
bursalı erkeklerden tek farkları cinsel organlarıdır.
(bkz: bursa da erkeklere de kız denebildiği gerçeği)
görükle'de götü kalkık, nilüfer'de paralı, yıldırım'da bıyıklı, inegöl'de utangaç, mustafakemalpaşa'da abazandır.
bir rivayete göre güven olmayan kızlardır.
kimin canını yaktıysak artık..
bursa'nın nüfusuna tekabül eden kızlardır.
Destekli sütyensiz olmamasi gereken kizlardir.
garaj altı kızları mahallelerinde kapalı, hanım hanımcık, namuslu ayağına yatarken; mahalleden çıktıklarında tamamen seks objelerine dönüşüyorlar. bunu çok kez gördüm.
zaten çoğu bursalı olmayıp bursada yaşayan kızlardır. bursalı olan da bursa aşığıdır genellikle. istisnalar kaideyi bozmaz, doğrular.
türkiye ortalamasının çok çok üstünde güzel kızlardır. heykelde yürüyüşe çıkayım dedim rulo rulo kağıt havlu almak zorunda kaldım. ağzımın suyunu silmek için tabi. *
Güzel olsalar da vefalı değillerdir biraz da aptallardir.
ortası yoktur ya çok güzel ya çok çirkin olurlar.
bi izmirli kiz etmeyicek kiz toplulugudur.
Sevişmeyi bilirler.

Not:erkeğim.
Bursada erkek yok zaten dedirtir.
Bursa'da erkek var mı ki, diye düşüdüren hede.
Türkiye'deki en seksi kızlar burada bulunur.
sarışın olanları slav kökenli olup, türkolara göre güzel sayılırlar.
Çoğu bakımlı olduğundan mütevellit çekicilerdir.
güzel kızlardır. severim bursalıları ve bursa halkını. ince ruhlu ve metropolitan insanlardır. öyle barzo değildirler yani. tabii bu kürt nüfusunun orayı da etkilemesiyle biraz değişti ama neyse.
sözlükte yazanları genelde yavuz selim ve kamberler kızlarıdır. zira bu kadar kezban olmak kolay değil.
hemşerim olan kızlardır. gelin tirilyede rakı balık yapalım.
edit: daha maaşı almadım, hesaplar sizden.
güncel Önemli Başlıklar