bugün

gün itibariyle tamamen yeşil beyaz olmuş kızlardır.
yandan beyaz cizgili yesil adidas esofman en çok bu kızlara yakışır.
göçmen ise aranızdaki mesafeyi en az 5 metrede korumanız gereken kızlardır.* * göçmen değilse aranızdaki mesafeyi asla 5 metre açmayınız, hatta gerekirse yanınızdan ayırmayınız.**
en asil duygunun kızlarıdır. *
önceleri aldırış etmedigim fakat şu sıralar ne olduysa gözlerimi alamadığım yaratıklardır.
4 aydır bulunduğum şehirde gözlemlediğim kadarıyla (dershane'de,yolda,sokakta) giderleri sağlam*,güzel kız topluluğudur.
biz izmirli kızların yanında esamesi okunmaz.
Bursalı kızlardan seri -.
istanbula gelmek için yemeyecekleri halt olmayan, kaprisli ve şımarık dişi türüdür.
(bkz: bursa çocuğu)
muhafazakar bursa'da iyi aile kızı imajı çizen, ama istanbul'a veya bodrum'a gittiklerinde iyi dağıtan kızlardır. o yüzden kendileri ile bursa sınırları içinde değil bu kentlerde karşılaşan şanslıdır.

(bkz: istisnalar kaideyi bozmaz)
göçmen olanlara akıl , ar dilediğimiz kızlardır. gerisi zaten Anadolu insanıdır.
yüzde sekseninin ayağında, UGG marka ayakkabı( ayakkabıdır herhalde) olan kız populasyonu.
inanılmaz bakımlı kızlardır, güzel olmayan bile güzel oluyor o şehirde, kıyafet konusunda birbirleri ile yarışırlar adeta, istanbul'a geldiklerinde çevredeki kızları bi süzerler sonra derlerki 'ay bunlar ne bakımsız böyle'... bende diyorumki onlara hayat zor istanbul'da para kazanma derdinde herkesin senin gibi cebindeki son kuruşu kıyafete makyaj malzemesine harcayacak lüksü yok.
ama sonuçta gerçekten bakımlılar, bursa'dan kız alınır, ama yenişehir ilçesinden alınmaz size dost tavsiyesi...
bulgaristandan sonra yaşadığım ve hayatımın geri kalanını geçirmek istediğim şehirde en şahanesinden kibar hanım hanımcık kız pek çoktur.

taş gibi hatunları vardır imrenilesi güzelliktedirler maşşallah.
çoğu bulgaristan göçmenidir, renkli gözlüdür geneli.
izmirli kızlara taş çıkartan kızlardır. Nüfus az olunca arada kaynamışlardır. Gittim , gördüm , onayladım.
tombik olur bunlar.
öncelikle bir yanlışa mahal vermemek adına şunu belirteyim bursalı kızlar; kardeşim, teyzem, halam, alt komşum, iş arkadaşım, sevgilim vs. vs. dir. ama bu onları eleştirmeyeceğiz anlamına gelmiyor.

bu şehrin havasından mıdır? sunuyundan mıdır? bilinmez ama bir yabanilik hali var bu kızların üstünde. belki şehrin iç dinamikleri bu kızları bu hale getirdi. bu haller nedir? söyleyeyim. geçenlerde çok alakasız bir yerde arkadaşımın arabasından indim. bölgeyi bilmediğim için gördüğüm ilk otobüs durağına yöneldim. durakta 2 kızcağız oturmakta. neyse ben karakterim gereği içine kapanık biriyim. deseler ki şu kadın senden hoşlanıyor (o kadında nicole kidman olsun) gidip diyemem ki canım nicole ben de sana tapıyorum. bu kontağı kuramam yani. ama insan bazen dara düşünce bir şekilde birileriyle iletişime geçmek zorunda. ne diyordum yürüdüğüm duraktan şehir merkezine gidecek bir otobüs var mı? varsa kaç numara? bir tek bunu öğrenmek istedim. durakta bir süre bekledikten sonra kızlara yönelip "şey pardon afedersiniz burdan heykel'e geçen bir otobüs var mı acaba?" diye sordum sormaz olaydım. salak kızımız kaşlarını çattı yanındaki arkadaşının kolundan tuttu ayağa kalktı ve - bana ne soruyorsun, ben nerden bileyim! deyip çekip gitti.

ne yalan söyleyeyim şu sıpa gibi şaşkına döndüm http://3.bp.blogspot.com/...oCGtoFBBGM/s320/foal3.jpg. bi tek korkudan altıma işemediğim kaldı. sonra yıllar içinde bursalı kızlarımızla zorunlu olarak kurduğum iletişim süreçlerini düşündüm ve bir sonca vardım. evet gerçekten yabani ve ürkekler. ayrıca kabalar. tamam erkeklere güven olmaz. bir yere kadar anlıyorum da bu kadarı da abartı.

gerçekten artık kendilerine çeki düzen vermeleri gerekiyor.
zafer plaza'da yaşayanlarından uzak durulmalıdır.
bursalı erkeklerin tercihlerinden ötürü çok yalnızlık çeken seksi kızlardır.
istanbulda %30 u güzelse bursanın %70 güzeldir izmir in %100ü.
izmir'i, trakya'yı ve istanbul'u görmüş biri olarak söyleyebilirim ki fena olmayan ama türkiye derecesine girecek yeterlilikte de olmayan topluluktur.

içlerinde gerçekten güzel diyebileceklerimiz de genelde balkan göçmeni ya da artvinli çıkıyor.
karpuz gibi kızlardır. iyisi de çıkar kötüsü de. kötüsü çok kötüdür iyisi çok iyi.
fsm bulvarındaki bazı publara takılanlar "fsm deki bütün publardan bahsetmiyorum" istanbul kaşarlarına taş çıkartır. ama yiğidi öldür hakkını ver. güzeldirler efenim..
bir aydınlı kız değildir.