bugün

http://galeri.uludagsozluk.com/g/bursa-tv/

TMSF tarafından Mayıs 2009'da Olay TV'ye kardeş olarak kurulan bir yerel kanal.
bursa'nın en genç yerel tv kanalı..
gerçek medya'ya aittir..
yayımladıkları müziklerle anında depresyona girilebilir, saat onbir civarı rakı sofrasına oturtabilir, nadiren tuttu fırlattı kalbimi çıkar, yani varlığı yokluğu bir kanal denebilir, yokken eksikliği hissedilmiyordu.
Kısacası, bir yerel kanal olan line tv değildir
sadece karasalda yayın yapan, gecekondu silüetinde kanaldır. kısa filmle ilgili program teaseri döndürüyorlar, merakla olmasa da bekliyoruz.
bursa'nın kanalı olup daha şehir merkezi hariç hiç bir ilçede çekmeyen hatta bursa'da bursa tv mi var denilen kanal, abi madem tv kanalı kurdun atacaksın uyduya yoksa izlenmez işte.
11881 V 27500 frekansından uydu yayınına başlamış kanaldır.
akp'nin Bursa'daki sesidir, öyle ki haber kanallarının bile bağlanmadığı zamanlarda bile akp konuşmalarını canlı yayınlar.
Bursanın yerel kanalıdır.

O zeki elalem çocuğu Benim.evet.
nasıl bir yerellik varsa bu kanalda bursa gibi bir metropol'e hafif kalıyor. yahu bursa-kayseri maçı bitti hatta ertuğrul sağlam bile kovuldu birçok kanal son dakika olarak verdi. halen bursa tv'de geçen altyazıda "bursaspor kayserispor maçında ikinci yarı oynanıyor" ibaresi geçiyor ulan aklınız nerede, bari o yazıyı kaldırın. ha bu arada en az a haber ve 24 kanalları kadar da akp yalakası yağcısı bir kanaldır. kraldan çok kralcılık bunlar.
daha önce bu kanal hakkında 2-3 tane daha entry girdiğimi hatırlıyorum. ya bir kanal düşünün ki tam bir iktidar yalakası olsun, tam bir akp köpeği olsun, tam bir cehape düşmanı olsun. adamların işi gücü yok bildikleri tek şey akp propagandası yapıp cehape'yi ve kemal kılıçdaroğlunu yerden yere vurmak.

şimdi a haber, 24, 360, tvnet, ülketv gibi kanallar akp için neyse bursa tv'de odur. bu kanal bildiğim kadarıyla tmsf tarafından kurulmuştu, bildiğiniz akp'nin kanalı yani. sonra koftiden birine satıldı veya gerçekten de satıldı bilemeyeceğim ama dibini eşelesen nasıl pislikler çıkacağını tahmin edebiliyorum. az önce bizim yerel kanalları karıştırırken denk geldim. muhabir almış eline mikrofonu bursa içinde dolaşıp kemal kılıçdaroğlunu ve chp'yi eleştirecek insan arıyor eleştiren eleştiriyor tabi bursa tv logosunu gören ak çomarlar durur mu? konu cehape olunca düşman çok nasılsa * sonra hiç alakası yokken tayyip erdoğan propagandası başlıyor bu kanalda. erdoğan şiir okuyor, gövde gösterisi yapıyor. erdoğan şiiri okurken bir yandan da gizlice erdoğan ve akp propagandası yapılmaya devam ediliyor.

soruyorum şimdi ben, ey bursa tv amacınız ne? tamam akp'nin paralı köpeklerinden birisiniz bu çok belli ama bayram değil seyran değil durup durup rte propagandası yapmak nedir yahu? onu bunu bilmem de birgün gelecek akp'nin saltanatı da son bulacak o zaman kime köpeklik yapacaksınız çok merak içindeyim.

lütfen kanalın adını değiştirin. bursatv yerine akp tv yapın logosu da ampul olsun, daha yakışır.
gelmiş geçmiş en yalaka kanal. akp'nin bursa'daki sesi resmen bu kanal. adamlar durup dururken erdoğan klipleri ve akp videoları yayınlamaya başlıyorlar. ayrıca bursaspor'un kardeş takımı mke ankaragücü'nün tüm iç saha maçlarını da bu kanal canlı yayınlıyor.