bugün

Ben başak burcuyum en çok benzeyen özelliklerim ise dobralık, dürüstlük, çalışkanlık.
En sevmediklerim ise patavatsız, aşırı empati yapmak.
burcun tamamı iyisiyle kötüsüyle.
burç akrep, yükselen akrep. daha ne olabilir di ki dediğim vakit astrologa gidip bütün gezegenlerimin (1. evler 2. evler vs. bir çok konu var) akrep burcunda olduğunu bir tek aşk ile ilgili gezegenimin ikizler (gaspetliğe gel) de olduğunu öğrendim.
akrep ile ilgili takvim gazetesindeki günlük falı bile okusan bana tutar o derece.
Evcimen olmak.

Lanet olasica yengec burcu erkegi.
balıkların klasik sezgi özelliği.
Duygusallık, hayalperestlik, özgürlüğe düşkünlük ve dürüstlük.
Ben başak burcuyum üstelik yükselenim de başak. Mukemmeliyetcilik özelliğinin ve ikili ilişkilerde utangaç tavrını yakın bulduğumu söyleyebilirim.
burcumun özelliklerini yaklaşık yüzde 75 oranında taşıyorum.
burcucum da benim gibi çok akıllı ve tatlıdır.*
Bir Başak olarak taşımadığım özellik Yok takıntılarım, her şeyi düzene sokma çabam, temizlik krizlerim, mükemmeli aramam, hiç üzülmeyecek bir şeyi saatlerce kafaya takmam... Başak olmak çok zor.
Burçlara inanmayan bizden değildir.
Yengeç burcuymuşum. Hiç inanmam ve sevmem böyle şeyleri ama uyuyo lan birebir uyuyo bana.
alnımın açık olması. sempatik ve espritüel olmak. dişi olmadığım için memelerim büyük değil. bence yeterli.
Saykoluk.

(bkz: koç)
seks, amına koyim akrep burcundan daha ne beklenebilir ki.
özgürlük. (bkz: ikizler burcu)
Nefreti!
Psikopatligi!
Akrebiz en nihayetinde *
dikkat sorunu.

dibine kadar yaşıyorum.
Aslan burcu romantik olması. Baya romsntiğimdir şiirler, sözler...
Kendini bişey sanma.

(bkz: koç)
liderlik, her yerde ön plana çıkma isteği, kıskançlık ve aşırı gurur.
Hepsi.

Aslan burcuyum.
ikizler.hepsi.
Cool luğum oğlak burcu.

Dışardan çok cool ve havalı görünüyormuşum gelde bana sor birde.
Kötü olan tüm özellikler. Örneğin Bencillik gibi.

Bazıları ise bana oldukça uzak özellikler. Mesela bulundukları ortamlarda dikkat çekerler, güzeldirler deniyor. Alakam yok bu tip özellikleriyle.
boğa burcu kadını olarak bütün özelliklerim.

manyaklık derecesinde detaycıyım, konu ne olursa olsun taktım mı takarım, sevdiklerim konusunda çok hassasım, bir insanı hayatımdan çıkardığımda geri dönüşü olmaz, aynı anda hem duygusal hem mantıklı olabilen bir yapıya sahibim, evcimenim ama bir o kadar da gezmeyi ve yeni yerler görmeyi severim. uzaaar gider...
güncel Önemli Başlıklar