bugün

birkaç aklı başında yazarın sorduğu sorudur.

sözlüğün bir şeyler öğretmesi gerekirken, burasının adının uludağ sözlük olmasına rağmen burada bilgiden çok karşıt görüşlü grupların birbirine sataşmasını izliyoruz. sağcılar solculara, solcular sağcılara, laiklik yanlıları şeriat yanlılarına, şeriat yanlıları laiklik yanlılarına, kürtler türklere, türkler kürtlere, galatasaray'lılar fenerbahçe'lilere, fenerbahçe'lilere galatasaray'lılara sallayıp durmakta.

bunlar yetmezmiş gibi bir de trolller var, belli bir kalıpta milletin damarına basarak eksilenmeyi ve kendi aralarında yarışmayı kendilerine görev edinmişlerdir.

vel hasıl-ı kelam, sözlük mü, serbest atış kürsüsü mü ben anlamadım gitti.

daha kaliteli sözlükçüler görmek dileğiyle.
kesinlikle katıldıgım konudur. yarım saattir sözlük başındayım yok ülkücülere solculara laf atmalar, yok türban bilmem ne. arkadaşım eğlenmek için değil mi burası. tartışma programına çevirmeyin. eğlenmek için giriyorum sinir olup çıkıyorum yaw. *
kimileri için ülkücülere saldırma mekanı olan bir yer.sadece ülkücülere değil dine milliyetçiliğe sövmenin popülerite kazandırdığını düşünen saf beyinlere sahip insanları barındıran bir mekan.
güncel Önemli Başlıklar