bugün

aslen tokat turhallı olan yazar.
hoşgelmiş cici yazar. Nickini çok beğendim. Koştursun efendim.
Hayatimda duyduğum en saçma sözleri sıraladığımda 9. Ve 16. Cümlelerin sahibi.

(#20914927)

bu ne la ?
müstakbel çaylak.

bi de çok küfürbaz; ağzı çok bozuk. çok pis bozmuşlar, nasıl bozdularsa artık. evladım kim bozdu senin ağzını...
terk et bu sözlüğü birinize zor katlanıyoruz ikinci dudu peri vakasına katlanamayız.
anancı liseli kürt. Evet.
Keko.
Kendine keko dendiginde de sinirleniyormuş. Deneyelim bakalım bi.
Edit:özür dilerim kadınmış ve bu yüzden kendisine keko değil kezban Denmesini istiyormuş. Saygı duyarız.
Pkk yandaşı , umarım üzerimize molotof atmaz , keşke gitse.
pkk yandaşlarını pek bir seven etnik kökeni normal insanlardan farklı olan yazardır.
Beyin göçü yaşamış belli, fakat içinde kurtulmayı bekleyen başka biri var farkında değil, ben fark ettim, ama elinden tutarmıyım bilmem.
nedense şurada nickine en çok güldüğüm yazar. bumba ne la. ahahaha. selamlar, saygılar.
polislerin sehit olmasinin devaminin da gelecegini soyleyen pkk yandasi yazar.
her okudugumda gulerim bu nicki.
(bkz: #28654644) nasıl bir kahpe olduğunu göstermiştir bu entrysiyle.
(bkz: #28654644) vatan hainidir.
O bumbanın götünde patlamasını temenni ettiğim pkk sempatizanı.
Tanım. Bir ulu sözlük üyesi.( yazar diyemiyorum).
en son cennet mahallesin de duyduğum pembe nin repliği.
Ben istanbul'da işimi garantiye alıp kalabalık yerde yürümüyorum adam ne diyor ya.
al hewal öşek, sikersin. 16 yaşında ydg h li değilse birşey bilmiyorum. hayır kalkıp burada benim sözlükteki fotoma laf edip 'o tip ne ıyy liseli' çekmesin. ona söyledim yine söyleyeyim, bizim mezun olduğumuz fakültede böyle öşek siken çok hewal vardı analarının yanına gönderdik. şimdi bu 16 lık hewal i al sözlük buradan.

uludağ sözlük olarak bu kadar demokratik bir yer değiliz, ekşi ye gitsin hewaller. biz faşist bir sözlüğüz.

al hewal okursun.

(bkz: ydg h/#29315027)
narsist le kankaymış bi sikim olmaz baştan ordan bilelim. milletin tipine yorum yapacak kadar da ergen ayrıca. yeni pkk lı olmuş ergen den başka bişey değil.
Yeni bir öşekçi hewal birinizi yolluyoruz biriniz geliyor.

Sen git bilgisayar oyununu oyna kürdistan kur.

(bkz: bir bitmediniz amına koyim)
pkklı sayısız vatansızlardan. fazla takmayın yakında birileri denk getirir bunu.

(bkz: al hewal bir eşek silk)
görsel
görsel
görsel

hewal al izler izler ağlarsın. çok güzel poz vermişler baksana.
Halkların anonim çocuklarından kendisi.

Sanırım ihbar olayından haberi yok.

Ev adresini versene bişey denicem.

(bkz: vatansız yazarların tam listesi)
çaylak olmuş hewal. eeeeeeeee dedik sana demi hewal ana bacı küfür edersen anandan doğduğuna pişman edilirsin. dur daha üstteki fotolara bak senin de böyle bir fotonu eklicez buraya.

hazır çaylak olmuşsun siktir et sözlüğü sen öşek kertmeye devam et.
güncel Önemli Başlıklar