bugün

Bugün en çok satanlar listesinde yine insanlar var.
Telefonunuzun gün boyu hiç calmadigi oluyor mu . Benim oluyor. Kimse beni merak etmiyor mesela. Kimse günaydın mesajıyla uyandirmiyor. Kimse nasıl olduğumu merak etmiyor. Etrafımdaki insanlara bakıyorum herkes gayet meşgul ,güzel. O telefon hiç ellerinden düşmüyor. insanlar sürekli birileriyle konuşma halinde. Sosyal medya desen öyle. Herkes mutlu herkes güzel. Peki ben bu kadar yalnız kalmayı nasıl başarıyorum. Böyle bir dönemde benim telefofunumun hiç calmamasi.. Bu bazen keyif verici bazen tedirgin edici. Çünkü insan yalnızlığa alışınca bu dünyasına birilerini alması zorlaşıyor belkide bu yüzden beceremiyorumdur. Kim bilir.
yormadan incitmeden geçtin teşekkür ederim bugün.
not: cok guzelsin, yarin yine gelsene.
- aşkın ne önemi var?
- bir önemi yok, sadece değeri var.

- aşklar niçin sonlanır?
- sonluya aşık olunduğu için.

- sonlu-sonsuz?
- tensel-tinsel.

- tinsel olan niçin değerli?
- aşk doyumsuzluktur; ten’e doyar ve sonlanır, tin’e asla doyamaz.
Sen evrendeki sayısız galaksilerden birinin içindeki bir gezegende, ortalama 60-70 yıl yaşayan bir canlı formusun. Senden önce 110 milyar insan yaşayıp öldü, hayatındaki 20-30 kişi haricinde de kimsenin umrunda değilsin. Hani o kaprislerin, egoların falan boşuna yani, bil istedim.
Sabrın bir üst versiyonu, sabrını kimseye anlatmamak...

Allah, sabrımızı anlatmayı unuttursun, nefsimizi konuşturmasın.
sevemedim vedalari. nasıl oluyor da aglayamayan ben abimden ve canımın yarısı yeğenimden ayrılırken duygusala bagliyorum. bıktım bu huyumdan. şu bursa' dan dönüş otobüsündw bir kere de aglamiyim ya. Allah sevdiklerimizi korusun, hep mutlu etsin inşallah.
Ne sigarayı bırakabildim nede yolları biri ciğerimi parçaladı öbürü gençliğimi.
şaka maka Aralık gelmiş 1.12 görünce aydim. 2018 nası geçti anlamadım.sevmedigim bir yıldı zaten. bitsin bir an önce de 2019 için hazırlanmam gerektiğini farkettim.
Geri de kalan 365 gün 52 berbat hafta.. diye bileceğim son 31 gün.
birbirine uygun iki insanın karşılaşması ne kadar zor bir şeymiş. hadi oldu denk geldi diyelim ikisi de birbirinden hoşlandi her şey güzel karakterleri çok uyumlu ama o da yetmiyor ki. şu çağda hâlâ bir cemaate mensup ya da onların mesleki Derneğine üye olan insanlar var ya. kendimi pıççaklıcam. şansıma tüküreyim.
güncel Önemli Başlıklar