bugün

tez konusu olarak okullarda işlenmektedir.

cevap: eğitimsizlikle.

(bkz: terör örgütü liderinin barış getirdiği ülke)

(bkz: barış süreci terör ve dünyadan örnekler)
koyunlara oy hakkı vermekle.
69 pozisyonunda sikilir. Sağ ve Sol herşeyden habersiz birbirlerinin ağzına verirken, O karmaşa gelen zamlar, ikisinin götüne girer.

(bkz: Mecazın ırzına geçmek)
dinci oldukların için övünen nesiller yetiştirerek.

kuran okumayı bilmek yeterli gerisi gavur icadı zaten, demek ile.
bir kalip sabunla.
din kullanılarak. cahil bırakılmış toplumun büyük kesmi din ile kandırılıp böylece istenilen her şey yapılır.
özelleştirmelerle, eğitimle ve kanun değişiklikleriyle sikilir. bunları yaparken de ağızlara bal sürülür.
devletin resmi ideolojisini eğitim diye dayatarak.... şimdiki nesil malum.
fanatizm ve çatışma ile.. kimine dini yedirirsin akp ile, kimine milliyetçiliği yedirirsin mhp ile, kimine ulusalcılığı yedirirsin chp ile... sonra mı açın acun'u oppa gangnam style!
daha okula başlar başlamaz üstün ırk kompleksiyle yetişmeyle yapılacak bir şeydir. türküz doğruyuz çalışkanız....
(bkz: kime domalacağımızı şaşırdık)
sandığa gidilir akepe ya da benzeri yapıya oy verilir.

şimdi gidip chp mhp ya da mecliste olmayan diğer partilere oy verin demiyorum ama ülkenin geleceğini sikmek istiyorsanız bir sonraki seçimlerde gidip akepeye oy verin.
sol frame e bakılması yeterlidir.
kötü eğitimle. tarihini bilmeyen gençler şimdisine zarar verir.
şekil şimdiki zamanda görüldüğü gibi.
Koy başa bitane kahpe ülkenin amina kor.
koyunlari sikilmeyen ülkenin geleceği sikilmeye mahkumdur. (yeni bir atasözü )
dindar nesil yetiştiriceğiz masalı ile.

ilim'in, bilim'in koy götüne rahvan gitsin diyerek.
mesela çok iyi bir komutan, siyasi bir dahi ve türkiyenin kurucusu olduğu idda edilen atatürk ün partisinin başına kemal gibi birini getirirseniz bu ülkenin geleceğini hatta geçmişinide.
ilkesiz, bilinçsiz ve fikirsiz nesiller yetiştirerek.

tam da şu an iktidardakiler; böyle bir gaflet, şuursuz dalalet ve hatta bilinçli bir hıyanet içindedirler.
beyle.

görsel
20 yıl önce yapılan hataları bir daha yaparak.
Eğitim sistemini boka çevir yeter.* *
uygulamalı yapılıyor zaten. otur izle!
Cevabı kişiden kişiye değişecek olan sorudur. Kimine göre bugün yapılanlara , kimine göre 1920-1940 yılları arasında yapılanlarladır. Bana kalırsa bu hükümetin yaptıkları bu soruya en iyi cevaptır.